Оформлення власного будинку або комерційного підприємства, заміського котеджу або офісу закінчується пошуком вишуканого декору. Таким і є ковані елементи, створеними талановитими майстрами, в розпорядженні яких не тільки сучасні технології, а й секрети майстерності. Умілий майстер за допомогою заліза, інструментів, але головне - своєї фантазії і вмінь створює справжні шедеври, які служать людям, роблять їх будинок красивим, а побут - комфортним.

Вибір стилю виконання: ковані елементи на будь-який смак

Привнести розкіш, шик і елегантність в приміщенні просто, якщо використовувати цілком доступні засоби. До таких належать і ковані елементи. Вони створюються майстрами з урахуванням певного стилю, який вибирає замовник. Кожному напрямку відповідає особливе виконання, особлива увага приділяється «мереживо» кування. Воно може бути різним для:

  • Класики - простим з використанням симетричних елементів.
  • Романтизму - з милими завитками і красивими квітами.
  • Готики - гострі складні візерунки з гострими завершеннями, переплетеннями ліній.
  • Бароко - асиметричні складні візерунки дозволяють створювати з металу розкішні «картини».
  • Модерна - химерні і оригінальні форми, асиметрія і буйство фантазії характерний для такого стилю в куванні.
  • Ренесансу - велика кількість фруктів, ягід, плодів, обов'язкове включення в композицію виноградної лози характерні для направлення.
  • Хай-тека і мінімалізму - структурованість і прості, але лаконічні геометричні контури, візерунки правильної форми стали уособленням стилю.

Поєднувати всі запропоновані стилі також можна, що характерно для направлення фьюжн. Готове «полотно» прекрасно ілюструє фантазію його творця і замовника.

Ковані вироби в інтер'єрі: різні варіанти виконання

Використовувати продукцію вигідно, оскільки кожен елемент - це уособлення відмінного смаку і стилю. Майстри компанії Стіленд (http://www.steeland.com.ua) створюють справжні сталеві шедеври, які прикрашають внутрішнє і зовнішнє оздоблення будинку , його ландшафт. На вибір запропоновано виріб:

  • Декор - для оформлення простору (статуетки, вази, свічники, полички для квітів та ін.).
  • Функціональні і красиві - тримачі для парасольок, вішалки, етажерки, журнальні столики, стільці, перила та огородження для каміна.

Запропоновано і елементи екстер'єру, до яких можна віднести лавки і хвіртки, віконні, дверні, балконні решітки, огорожі для сходів і саду, ліхтарі тощо. Для виробництва елементів використовується високоякісний матеріал, гнучкий і міцний.