Увагу української громадськості розбурхала інформація про приїзд в Україну на роботи китайських фахівців. Їх планують заселити ні багато ні мало, а 30 тис. Частина з яких приїдуть працювати на пільгових умовах.

лідер УНА-УНСО Сергій Чумак

За наявною, у відкритому доступі, інформації, робочі місця будуть віддані громадянам Китаю на підставі бізнес-договору між Національною академією аграрних наук України та китайським агрохолдингом Chinese Agricultural Corporation Huan Fan Qu, повідомляє бізнес-портал Координатор.Інфо

Як озвучують провідні ЗМІ, за умовами бізнес-контракту, українська сторона передає в оренду китайській великі земельні площі та зобов'язується прийняти 30 тис. китайських робітників і 400 інженерів. Китайці ж, зобов'язуються навчити наших аграріїв новим технологіям вирощування сільськогосподарської продукції.

В умовах величезного безробіття і масового виїзду в пошуках роботи за кордон українців, передача земель, і головне робочих місць іноземцям, виглядає, щонайменше, як недалекоглядність. Або більше, як саботаж і шкідництво. Дивує мовчання Уряду. Невже, заради нових джерел зовнішніх фінансових вливань, керівництво країни готове розпродавати національні інтереси?

Відтак здається природною реакція громадськості. Так УНА-УНСО закликала громадян вставати на захист українських земель не тільки в зоні бойових дій, але і в тилу. І активно почала організовувати загони "Захисту землі". Агітаційна продукція, у великих обсягах, завозиться не тільки на Західну Україну. Адже заселення громадянами Китаю буде відбуватися і в центральних і в південних областях. І гасла націоналістів знаходять розуміння і підтримку.

"Нас очікує спекотне літо! УНА-УНСО готова до найрішучіших дій. До самих радикальних методів. Ми зірвемо цей, антиукраїнський, контракт. Приїдемо до кожного, хто продає Україну." - з такими листівками ходять агітатори і по Херсону і по Хмельницькому. І дійсно, при тотальній недовірі до політики продаж землі іноземцям, це вагомий аргумент на користь об'єднання народу. І люди об'єднуються в загони, кістяком яких стають патріоти з бойовим досвідом, фермери, яким ця ситуація може загрожувати банкрутством.

Озвучуючи обурення, лідер партії УНА-УНСО Сергій Чумак, не без підстави задає риторичні питання.



У фермерів два шляхи: в УНА-УНСО або в еміграцію

На своїй сторінці в facebook (@ sergiy.chumak), керівник УНА-УНСО міркує:

"- За наявною інформацією сума контракту фігурує в двох цифрах. Це 3 млрд $ або 7.1 $. Ми подали запит у НААН, час минув, але відповіді ми не отримали. Якби інформація про даний договорі була фейкова, що заважає Академії так і сказати? Все на що вони спромоглися, написати у себе на сайті: « Мовляв, все це спланована акція з метою зірвати співпрацю з китайськими партнерами…» Що ми повинні про це думати? Лукавлять і обманюють!

Зіставивши всі доступні дані, можу припустити, що площі земель складають від 54 000 до 125 000 га. Є публікації, в яких озвучують і 300 тис. га. При цьому, інформацію про початок передачі земель озвучують і народні депутати.

Ви уявляєте наслідки? Який обсяг сільгосппродукції з'явиться на українському ринку? Ціну на які товари будуть формувати іноземні корпорації.? Більш ніж упевнений, китайці почнуть демпінгувати, не обґрунтовано збивати ціни. Чи витримають таку неринкову, недобросовісну конкуренцію невеликі фермерські господарства? Сумніваюся. Ми віддали 30 тис. робочих місць, і отримаємо ще масове банкрутство дрібних виробників. Нехай Гадзало (президент НААН - ред.) так прямо їм і скаже: "Ми, академіки, не можемо вам нічого запропонувати, крім як трудову еміграцію. Все вже продано без вас."

загони Захисту землі під прапорами УНСО

А ви дивуєтеся що під наші гасла йдуть активні люди. У них два шляхи: в УНА-УНСО або в еміграцію. Але з нами ще є шанс відвоювати свою землю і залишити її своїм дітям. "- кінець цитати

Ось такі прості для розуміння посили знаходять підтримку в суспільстві. А країна, перебуваючи в стані, близькому до колапсу, все більше намагається знайти прості рішення для складних питань. І скоро ми побачимо стрункі загони "Захисту землі" під прапорами УНСО.