
НОВИНИ
10:01, 5 листопада
На Сторожинецькій патрульні зупинили водія з майже двома промілями алкоголю
НОВИНИ

Фото: патрульна поліція Чернівецької
Чоловік раніше вже притягувався до відповідальності за аналогічні порушення.
Патрульні поліції зупинили автомобіль ЗАЗ на вулиці Сторожинецькій близько першої години ночі через порушення комендантської години, повідомляють у патрульній поліції Рівненщини.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп'яніння. Кермувальник погодився на огляд спеціальним приладом Драгер. Перевірка показала 1,57 проміле алкоголю в крові. Цей показник майже у вісім разів перевищує допустиму норму 0,2 проміле, встановлену українським законодавством.
Правоохоронці з'ясували, що водій вже притягувався до відповідальності за керування в стані сп'яніння та керування без відповідного права. Патрульні склали на чоловіка три протоколи: за частиною 2 статті 130 КУпАП (повторне протягом року керування в стані сп'яніння) та за частиною 5 статті 126 (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування).
Інспектори відсторонили порушника від керування автомобілем.
Читайте також: Судитимуть колишню поліцейську з Буковини, яка п'яною збила людину
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:02
10:21
20:10
Вчора
17:27
Вчора
17:00
Вчора
16:40
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
13:41, 8 грудня
20:27, 16 грудня
20:27, 16 грудня
20:27, 16 грудня
Коментарі