Вибір місця проведення будь-якого свята має дуже велике значення, тому слід дуже вимогливо ставитися до цього питання. Тому що саме перше враження ваших гостей буде від вибраного місця проведення. Тому, щоб святковий настрій ваших гостей не був зіпсований з перших хвилин та ваше свято дійсно відбулося якісно на самому вищому рівні вибирайте лише самий кращій ресторан.

Ресторанно-готельний комплекс «Варшава» www.warszawa-hotel.com.ua/banquet-hall/ - це один із найкращих закладів міста Львова, послуги якого мають дуже великий попит не тільки у місцевих жителів а і у багатьох гостей міста. У ресторанно - готельному комплексі «Варшава» усе налаштовано та ретельно продумано до дрібниць для гарного та комфортного відпочинку відвідувачів, починаючи навіть з місця розташування. Комплекс має комфортне розташування у мальовничому пригороді Львова, до якого можливо зручно дістатися навіть з центра міста.

Ресторан має три різноманітні банкетні зали, які розраховані на різну кількість людей, тому ми зможемо надати комфортні умови для проведення будь-якої святкової події. Якщо ви плануєте проведення весілля або корпоративу, де буде велика кількість людей ми можемо запропонувати вам два банкетних зала, які розраховані для комфортного перебування та зручного розташування ста п’ятдесяти та трьохсот осіб відповідно. Якщо ви плануєте невеличке сімейне свято або інших захід, до ваших послуг банкетний зал на вісімдесят персон. Вишуканий дизайн інтер’єру, ретельно продумана обстановка банкетних залів, сучасні комфортні меблі - все це забезпечує ідеальні умови для гарного відпочинку та розваги. А якщо сприятливі погодні умови, тоді до послуг відвідувачів ще десяток альтанок, з яких відкривається чудовий мальовничий краєвид.

Смачна та вишукана кухня – це ще одна з переваг нашого ресторану. Найкращі та найулюбленіші страви польської та української кухні, які подарують відвідувачам ресторану справжню гастрономічне задоволення та насолоду.

Більш детально ознайомитися з пропозицією ресторанно-готельного комплексу «Варшава» можливо на сайті http://warszawa-hotel.com.ua/banquet-hall/. На сайті розміщена інформація про всі види послуг, які пропонуються відвідувачам комплексу. Добірка фотографій дасть вам можливість скласти уявлення про вишуканість та сучасність інтер’єру банкетних залів ресторану та всього комплексу.