Квартири в КиєвіКупівля квартири в Києві для особистого користування або в комерційних цілях – досить привабливе рішення. Столиця – одне з найбільш розвинених міст країни, її діловий центр. В останні роки ринок нерухомості Києва став досить різноманітним. Можна легко підібрати житло, яке оптимально підходить під певні цілі і відповідає фінансовим можливостям.

Вивчаємо ситуацію на ринку нерухомості

Перш ніж приступати до пошуків, варто уважно вивчити оголошення про продаж квартир в Києві в Інтернеті. Важливо ознайомитися з ринком, визначити середню ціну на квадратний метр. Якщо ви погано знайомі зі столицею, вивчіть райони, їх інфраструктуру, транспортне сполучення. Виходячи з цих даних, виберіть квартали, проживання в яких для вас буде найкращим. Важливо, щоб можна було швидко добиратися до всіх необхідних об'єктів.

Чому багато хто вибирає новобудови?

Столиця активно забудовується і пропозицій від будівельних компаній безліч. Можна знайти сучасні житлові комплекси практично в будь-якому районі Києва. Вони радують не тільки відсутністю зносу, але і більш продуманим плануванням. При їх зведенні забудовники використовують сучасні технології. Якщо ви довіряєте тій чи іншій компанії, можна вкластися в будівництво житлового комплексу на ранній стадії. Це допоможе істотно заощадити. Зрозуміло, такий варіант підійде тільки в тому випадку, якщо є можливість чекати закінчення будівництва.

Основні критерії вибору квартири

В першу чергу потрібно звертати увагу на метраж. Розширити житло можна буде тільки, купивши сусідню квартиру. Тому варто поставитися до цього моменту серйозно. Заздалегідь складіть проекти кімнат, розділивши їх на зони. Це допоможе визначити оптимальні розміри. Що стосується кількості приміщень, просторі цілком можна розділити самостійно.

Якщо квартира купується в новобудові, можна вибрати поверх і сторону світла.

Що стосується стану житла, ремонт краще зробити самостійно, під власні потреби. Однак якщо квартира сильно «вбита», буде потрібно немало вкладень.