Настання холодів значно впливає на наше здоров'я. Хтось відмінно справляється з таким зниженням температури, а інші з різних причин починають хворіти. Найбільш часті хвороби, які з'являються в зимовий період часу це застуда і грип. Лікувати їх можна різними засобами, адже зараз фармакологія просунулася дуже далеко. Для лікування однієї хвороби є різноманітні ліки, кожне з яких має свої особливості. Багато хвороб супроводжує кашель і боротися з ним так само можна різними способами. Є таблетки, сиропи, спреї, порошки і безліч іншого.

Можна так само спробувати настоянку з кореня алтеї і солодки. Ці дві рослини мають фармацевтичні властивості, які допомагають справлятися з кашлем і виводять мокроту з організму. Про цей метод є різна інформація, з якої ви можете ознайомитися. Так відвідавши сайт https://liktravy.ua/useful/recipes/lechenie-kashlya-solodka-altey, ви дізнаєтеся все про вплив на організм і методи лікування цими засобами. Інтернет-портал «Ліктрави» володіє різними матеріалами, які будуть корисні при лікуванні і також там ви маєте можливість придбати лікарські препарати, в тому числі і корінь алтеї.

Солодка за рахунок того, що впливає на слизову оболонку сприяє розрідженню мокротиння, що дозволяє легше вивести його з організму. Так само ця рослина має протизапальні властивості, які посприяють більш продуктивному лікуванню.

Алтей має схожі особливості, які полягають у виведенні мокротиння, але так само він сприяє захисту слизової оболонки і поглинає негативні виділення під час хвороби.

Для приготування настоянки необхідно взяти місткий посуд. Туди необхідно буде висипати отриманий склад, який виготовляється з змішування 45 грам кореня алтеї і 5 грам кореня солодки. Все це потрібно залити двома кружками окропу, щоб в результаті отриманий обсяг не перевищував 500 мілілітрів. Згодом буде потрібно залишити засіб для настоювання, яке продовжиться не менше однієї години. Після минулого часу необхідно вживати цю настоянку в теплому вигляді протягом дня. Доза повинна бути така, щоб отриманого складу вам вистачило на 4-5 прийомів.

Настоянка з коріння алтеї і солодки допоможе вам вилікувати кашель і посприяє якнайшвидшому одужанню. Дізнайтеся всі нюанси застосування цього засобу на веб-ресурсі «Ліктрави».