21 століття — час, коли можливо все; навіть побачити робота у ролі вчителя не є проблемою. Однак, зі створенням складних технологій, одними з яких є мережа Інтернет та телебачення, з'являється багато проблем з їхнім підпорядкуванням нашому повсякденному життю. Наша компанія IPnet зробилa так, щоб вам було легко під'єднати пакет «Домашній Інтернет та телебачення»! Чисельні тарифи, які насправді зовсім не є вигідними, заполонили рекламні банери та створили певні негативні стереотипи, які IPnet готовий зруйнувати прямо зараз!

Провайдер інтернет і ТВ

З плином часу стало зрозуміло: люди нового століття повинні отримувати більше за меншу плату, попри те, що звучить це нереально. Нині під'єднання пакета "Інтернет і телебачення" в Києві компанією IPnet користується неабиякою популярністю, адже воно дає можливість користуватися двома послугами, використовуючи при цьому лише один кабель. Економія загального пакета очевидна: ви економите до 50% своїх коштів

Чому якісне під’єднання Інтернету та телебачення — наше все

Компанія IPnet дбає про добробут клієнтів та їхній комфорт завдяки якісному підключенню тарифу "Домашній Інтернет та телебачення"! Тому старається зробити життя кожного з вас кращим, тому що одними з найбільших переваг IPnet є:

  • Якість підключення та користування. Програма "Інтернет + ТБ" працює регулярно, без перебоїв та відключень. 175 українських та зарубіжних каналів, що будуть доступними після підключення, ви зможете дивитися в HD якості!
  • Ціна та бонуси. Для того, щоб зробити доступним підключення нашої програми для всіх, компанія IPnet створила аж 4 різних по вартості та опціях тарифи! Варто зазначити, що Ви сплачуватимете менше, адже за одним договором підключатиметься дві послуги. До того ж, вам не буде потрібно витрачати багато часу на оплату: це можливо зробити за 10 хвилин, не виходячи з дому!
  • Зручність надання послуг. Команда IPnet допоможе Вам під'єднати Інтернет і ТБ в Києві: виберіть зручний вам тариф, і оформіть заявку на сайті ipnet.ua (або ж телефонуйте (066/073/098) 507-05-07). Визначтеся з часом, коли ми зможемо приїхати і встановити відповідний пакет послуг протягом 1 години. Простіше не буває!

Не зволікайте із замовленням послуги IPnet, адже після оплати на вас чекатиме безмежний світ якісних зображень та всесвітньої мережі Інтернет! Не забувайте, що при цьому Ви витрачаєте мінімум коштів, однак отримуєте максимум задоволення.

Слідкуйте за оновленнями на сайті IPnet: далі — більше!