Багато людей люблять активно і екстремально відпочивати, і як не рафтинг в Карпатах зможе дати їм такий вид екстремального, надзвичайного і активного відпочинку. Центр рафтингу у Львові – це команда першокласних спортсменів, які навчать туристів всім нюансам сплаву по Дністру, і занурять в світ захоплення, перемог і адреналіну.

Карпати на сьогодні стали ідеальним місцем для відпочинку численних туристів. Сюди їдуть любителі гірськолижного спорту, а також рафтингу в Україні. Так-так, ви не помилилися, саме рафтингу, оскільки рафтинг зі Львова починає набирати свої обороти.

Віртуозна організація активного та екстремального відпочинку центру рафтингу з командотворенням у Львові може організувати для всіх бажаючих сплав по Тисі.

Якщо говорити відкрито, то рафтинг в Карпатах ще не визнаний офіційним видом спорту, але, тим не менш, цей факт ніяк не заважає більшості людей отримувати від нього задоволення.

Звернувшись в Центр рафтингу, ви неодмінно отримаєте дозу свого адреналіну, так як всі екскурсії в Карпатах, а тим більше рафтинг зі Львова принесуть незабутні емоції. Швидкий сплав по гірській річці на надувному човні через численні як маленькі, так і великі пороги надасть можливість за короткий час отримати масу позитивних емоцій, захоплення, і, звичайно ж, викид адреналіну.

Здійснюючи сплав по річці, всі мандрівники беруть безпосередню участь у веслуванні і слідують керівництвом досвідченого інструктора, що особливо корисно для корпоративного відпочинку. Спільна справа, пов'язана з екстримом і небезпекою, вчить злагодженій командній роботі і взаєморозумінню без слів.

Взяти участь в турах можуть навіть батьки з дітьми. Сплави допоможуть вам оволодіти навичками рафтингу і відчути командний дух безстрашної боротьби з водною стихією.

З допомогою рафтингу можна отримати заряд позитивних емоцій і поліпшити свою фізичну форму! Приємного всім відпочинку!