Самоскид КамАЗ-45141 був сконструйований винятково для того, щоб транспортувати будівельні та сипучі вантажі. Такий самоскид здатний перевозити вантажі як по грунтових дорогах, так і по твердому покриттю.

КамАЗ має кабіну, виготовлену з металевого сплаву високої міцності. Кабіна похила і має розташування безпосередньо над двигуном. Піднімається кабіна за допомогою безшумного і закритого спеціальної термоізоляцією гідропідйомника, що дуже зручно для водія.

КамАЗ-45141 оснащений міцною металево. платформою, яка має зварні елементи і похилий передній борт. Задня частина самоскида має похилий відкривається борт, для того, щоб завантаження його проводилася швидше.

КамАЗ-45141 оснащений механізмом, який за рахунок триступінчатого гідроциліндра виробляє опускання і підйом платформи. Для рівномірного висипання вантажу, водій керує гідроциліндром дистанційно, прямо з кабіни.

Дану модель КамАЗ виробники оснастили потужним мотором. Це непоганий агрегат, який працює на дизелі, має функцію турбонадува, а також охолодження надувочного повітря. Двигун має в своєму розпорядженні вісім V-образних циліндрів. Об'єм двигуна дорівнює 10.90 л.

Вантажівка має прийнятну витрату палива. Влітку він становить 33.5 літра, взимку ж - 36.9л. Самоскид передбачає два паливних бака, загальним обсягом - 420 літрів. В умовах бездоріжжя даний самоскид чудово виконує завдання з транспортування вантажів, оскільки є повнопривідним, а за рахунок того, що колісна база самоскида висока, він легко долає вибоїни і глибокі ями.

Коробка передач у даній моделі механічна і для легкості управління самоскидом в ній передбачені цілих десять ступенів, перемикаються за допомогою важеля. Двоступенева роздавальна коробка вміє блокувати міжосьові диференціали. Здійснюється управління за допомогою пневматики. Максимальна швидкість руху при повному завантаженні - 80 кілометрів на годину, кут підйому - тридцять один градус.

Обсяг платформи для даного самоскида становить 6.6 куб.метров. Маса самоскида в повному спорядженні - 11т. 110 кг. Максимальна вантажопідйомність - 9500кг. При експлуатації даного самоскида на півночі передбачається встановлення додаткового обладнання, чудово працює в умовах сильних снігопадів і низьких температур.

Що робити, якщо запчастини КамАЗ-45141 зносилися? Звичайно, терміново їх замінити на нові! Знайти оригінальні запчастини за низькими цінами можна в нашому спеціалізованому інтернет-магазині «БАНГА»! Ви зможете з легкістю оформити своє замовлення в режимі онлайн.

Заглянувши в наш каталог запчастин, ви зможете зробити грамотний вибір за кілька хвилин. Щоб покупка була максимально швидкої і необтяжливою, достатньо зателефонувати нашим професійним менеджерам. Вони з радістю вам допоможуть і приємно здивують високим рівнем сервісного обслуговування. Інтернет-магазин «БАНГА» є одним з лідерів з продажу автозапчастин в Україні більше 7 років