Усі люди повинні почувати себе в безпеці як вдома, так і в комерційних будівлях. Не дивно, чому багато людей інвестують у різноманітні охоронні системи ohholding.com.ua найпопулярнішими у комерційних будівлях є установки пожежної безпеки високої складності. Ці безсумнівно важливі елементи безпеки можуть виявляти пожежі, стримувати та / або зупиняти їх. Які існують системи протипожежного захисту та як вони працюють?

Системи протипожежного захисту – чому?

Система протипожежного захисту - це мережа сумісних один з одним пристроїв, призначених для виявлення пожежі та протидії її руйнівним наслідкам. Чим раніше буде виявлено пожежу, тим більший шанс її ефективно погасити та негативні наслідки звести до мінімуму. Підсумовуючи це, протипожежні системи можуть врятувати матеріальні об’єкти і, що найголовніше, людей, що робить їх дуже важливими інвестиціями.

Типи діючих протипожежних систем

Активні протипожежні системи - це системи, що діють для гасіння пожежі. Ці системи складаються з модулів виявлення пожежі та активного елемента:

Системи зрошування

Розташована на рівні стелі і підключений до джерела води, найчастіше міської води. Типова система спринклерів працює, коли тепло на місці пожежі спричиняє розтріскування скляного компонента в головці спринклера, вивільняючи тим самим воду.

Системи водяного туману

Ці системи аналогічно працюють зі спринклерними системами, розташованими в стелі, і їх основна відмінність полягає в тому, що для створення водяного туману їм потрібне додаткове обладнання. Зокрема, спеціальні спринклери, якими користуються системи, підключаються до спеціальних резервуарів із повітрям під тиском та дистильованою водою, де генератор туману розбиває воду до 64 мкм.

Пінні системи

Автоматичні системи замість води використовують піну.

Газоподібні чисті агенти

Газоподібні чисті агенти встановлюються там, де вода чи сухі хімічні засоби для пожежогасіння принесуть більше шкоди, ніж користі. Вони здебільшого встановлюються в серверних або комп’ютерних кімнатах, де вода або дрібні пилові частки можуть завдати великої шкоди. Система працює, затоплюючи територію сумішшю інертних газів для розбиття вогню. Через інертні гази, що витісняють кисень, існує небезпека задухи при активізації цієї системи. Більшість систем мають невелику затримку, щоб дати людям можливість евакуюватися.

Найпопулярнішою активною системою є звичайна система зрошування водою. Ця система разом з рештою не може розглядатися як 100% ефективна у всіх ситуаціях та будівлях. Є випадки, коли вони нічого не змінять, і випадки, коли ці системи погіршать ситуацію.