Українців все більше цікавлять аукціони, де можна придбати вилучені об'єкти нерухомості. Як правило, на аукціоні polonex.com.ua завжди присутні товари високої якості, вартість яких у два рази нижча за ринкову ціну. Однак, щоб взяти участь у таких електронних торгах, людина повинна знати і розуміти, як відбувається імплементація та які правила.
Що можна придбати?
Конфіскація - це вилучення, засноване на ухвалі суду, будь-якого майна у боржників, які не хочуть повертати отриманий борг.
Як правило, таке покарання застосовується в таких ситуаціях:
- невиплачена позика чи іпотека;
- відмова від сплати аліментів;
- якщо особа програла в суді, який виніс рішення про сплату боргу;
- будь-які непогашені фінансові операції.
Якщо українець не сплатить борг, його справа буде передана до суду. Відповідно до процесу судовий пристав має право вилучити нерухомість, що відповідає вартості боргу.
Зазвичай відповідальна можуть конфіскувати такі цінні речі:
- побутова та комп'ютерна техніка;
- меблі;
- транспортні засоби;
- вироби зі шкіри та хутра;
- золото та інші прикраси;
- будинки, квартири, котеджі, земельні ділянки.
На жаль, кількість вилученого майна в нашій країні з кожним днем збільшується. Українське законодавство дозволяє судовим виконавцям організовувати аукціони чи тендери. Це особлива форма торгів, за допомогою якої вилучене майно можна продати за найкращою ціною.
Процедура аукціону
Спеціальні організації залучаються до продажу застави. Вони мають право проводити тендери та здійснювати всі відповідні дії.
Аукціон проводиться за такими правилами:
Проведення аукціону обов'язкове на території реєстрації закладеного майна. За конкретно визначену кількість днів до аукціону організатор повинен повідомити про це всіх через Інтернет, газети та ЗМІ. Всі бажаючі, що братимуть участь в аукціоні повинні сплатити визначений процент від загальної суми. Ви повинні вказати свій номер депозиту, перш ніж надсилати свою пропозицію. Варто зазначити, що якщо аукціон не відбувся, то гроші вам повертаються. Крім того, їх повернуть тим учасникам, хто не отримав бажаного майна. З метою забезпечення громадського порядку кількість учасників торгів суворо обмежена. Переможцем стає людина, яка змогла запропонувати найвищу ціну. Після оплати укладається договір купівлі-продажу, і особа-переможець стає новим власником майна.