Правильно підібраний весільний букет - це найважливіший елемент образу нареченої, що підкреслює її індивідуальність. Це не просто грамотно складена флористом квіткова композиція в тон сукні та іншим аксесуарам, але головна деталь, що задає настрій як всьому торжества, так і самій нареченій. Адже саме з букетом в руках нареченій доведеться провести свято від початку і до кінця. І саме букет - відмітний знак дівчини, яка вступає в шлюб.

Замовити букет нареченої ви можете вже зараз в інтернет-магазин Голландiя! Букети на весілля тут ви можете замовити з доставкою!

Як же вибрати правильний весільний букет?

Традиція носіння нареченою букета виникла досить давно. Спочатку, весільний букет для нареченої - це дар від нареченого нареченій і, приймаючи його перед гостями, дівчина дає згоду на шлюб. Після закінчення свята молода дружина засушувала букет і зберігала його. Незаміжнім подругам діставався вже інший букет з живих квітів.

Форма весільного букету

Сучасні флористи пропонують безліч варіацій букетів. Але, незважаючи на різноманітність форм, найпоширенішою формою є класична кругла. Таку композицію зазвичай складають з троянд всіляких відтінків.

Незвичайний варіант - букет-водоспад, складений з квітів з довгими стеблами і досягає більше метра в довжину.

Дуже витончений варіант - букет-кошик, сплетений з стебел і наповнений квітами, вибраними нареченою.

Оригінальне рішення - букети певної форми, як, наприклад, крапля або скіпетр. У першому випадку квітами обплітають дугоподібний стрижень - від великих до більш дрібних. У другому - квіти сплітають між собою, утворюючи потрібну форму.

Зручний варіант - букет-муфта, що носиться на руці. У сучасних весільних сукнях для подібних букетів передбачена петелька, куди дівчина може вставити квіти, щоб звільнити руки.

Ще один класичний, але вже не для сучасності, а для 20-их років минулого століття букет - композиція з квітів на довгих ніжках, декорована красивим бантом, що є єдиною прикрасою. Такий букет наречена має уздовж руки.

Самі незвичайні і сучасні варіанти - букети «гламелія» і «лілімелія», що складаються, відповідно, з гладіолусів і лілій. Квіти розбираються на окремі пелюстки і збираються в одну велику квітку за допомогою спеціального клею.

Ще один цікавий варіант - весільні композиції з сукулентів, які не поступаються традиційним по красі. Композиція з сукулентів не тільки незвичайна, але і практична - дані рослини мають додаткові тканини для запасу води і гарантовано залишаться свіжими до кінця свята.

З великою відповідальністю потрібно підійти до вибору квітів, з яких буде зібрана композиція. Два основних правила: букет не повинен виділяти сильний запах і бути занадто важким, адже нареченій доведеться провести з ним увесь день.

Найголовніше - букет повинен гармонійно вписуватися в загальний образ нареченої, доповнюючи його і гармонуя з сукнею і аксесуарами. До витонченого убрання підійде масивний, багато прикрашений різнокольоровий букет. До кольорового або традиційно білого, але з великою кількістю вишивки та прикрас - скромна однотонна композиція.