Якщо будинок сфотографувати взимку в інфрачервоному діапазоні, то можна побачити, як і куди йде тепло. До 80% тепла в будинку випаровується через віконне скло. Саме ця обставина стала причиною винаходу склопакета і саме пакет визначає параметри теплоізоляції вікна. Вікна металопластикові львів (http://griffon-vikna.lviv.ua/vikna.html) захистять вас взимку від холоду.

Склопакет - два або три скла, приклеєні до рами паралельно один одному. Герметичний склопакет, між склом знаходиться повітря або інертний газ. Простір між склом і називають «камерою». Пакет з двома стеклами називають однокамерним. Три скла утворюють двокамерний пакет.

Якщо ви бажаєте купити гаражні ворота ціни вам сподобаються.

У нас зима може тривати півроку, та й весна і осінь не завжди теплі, «стандартом» став двокамерний склопакет з трехмиллиметровыми склом. Чим більше стекол, тим тепліше буде в приміщенні, але само вікно буде важче. Стандартна ширина однокамерного пакету - 24 мм, двокамерного - 24 мм і 32 мм

Кілька років тому, коли вікна і міжкімнатні двері львів були дорожче, покупцям пропонували заощадити, встановивши однокамерний пакет. Однак тепер, будівельними нормами передбачається встановлення в житлових приміщеннях саме двокамерного пакета. Та й покупець став розбірливий.

Але технології не стоять на місці. Останнім часом з'явилися спеціальні види скла, що дозволяють позбутися від основного недоліку конструкцій багатокамерних - великої маси. Мова йде про «низкоэмиссионном» (K - I-склі), яке часто називають «енергозберігаючим». На таке скло нанесено металізоване покриття, яке перешкоджає випромінюванню тепла назовні приміщення. При цьому маса такого пакета на 30% менше, теплозбереження таке ж, як у двокамерного, а ціна - приблизно однакова. Для перших і останніх поверхів мають значення і здатність вікна протистояти холоду. 

http://www.62.ua/list/22728