Любите птахів? З настанням холодів птахам дуже важко здобувати їжу. Саме у цей період для них важлива допомога і турбота людини. Сьогодні, щоб допомогти птахам не треба мати багато грошей, достатньо зробити годівничку своїми руками з підручних засобів.
Завдяки посиланню https://blog.eva.ua/majstruyemo-godivnychku-z-pidruchnyh-zasobiv/ ви зможете детально вивчити інформацію щодо будівлі годівнички та зробити годівничку для птахів усією сім'єю. На сайті EVA Blog представлені безліч варіантів годівничок. Ви зможете обрати та зробити той варіант, котрий найбільш вам сподобається.
Скориставшись простими технологіями, можна увімкнути свою фантазію та створити оригінальний будинок для годування птахів. Цей процес дуже цікавий.
Основні переваги саморобних годівниць:
- цінова доступність;
- можливість провести час з користю за цікавим заняттям;
- можливість проявити турботу до птахів та привіти дитям любов до навколишнього світу.
Кожна годівничка це критий майданчик, на котрому одночасно зможуть розміститись декілька птахів. Годівниці можуть бути підвісними та встановленими на різних поверхнях. Насипати корм треба всередину годівнички.
Сама конструкція дуже проста. Розміщувати годівничку можна у будь-якому місці. Підібрати матеріали для виготовлення годівнички ви зможете самостійно.
Варіанти годівничок своїм руками:
- пластикова пляшка;
- коробка від молока, соку;
- годівничка з паличок від морозива;
- металева консервна банка;
- чашка з блюдцем;
- кормушка із старого посуду;
- дерев'яний невеликий будиночок;
- годівничка з гарбузу;
- годівниця з сітки, тощо.
Якщо ви збираєтесь робити годівничку для птахів, т перш за все продумайте її зручність. Не робіть дуже маленькі годівнички. Такі годівнички будуть для птахів не дуже зручними, особливо якщо до вас прилетить голу, або ще більша птаха. Будиночки з кормом у зимову холоднечу є справжнім порятунком для пернатих. Як не сумно, але з десяти птахів пережити зиму вдається лише двом. Решта птахів просто гине від холоду та голоду.
Пам'ятайте, годувати птахів потрібно не тільки у зимові холоди, алей упродовж всього року.
Годівниця для птахів повинна відповідати наступним критеріям:
- практичність;
- зручність;
- місткість;
- універсальність;
- безпека.
Краще виробляти годівничку з міцних матеріалів, котрі спроможні встояти перед температурними перепадами, снігом, вітром, дощем. Край годівнички треба обробляти спеціальними захисними матеріалами (ізострічкою, смолою, полімерною глиною), завдяки котрим птахи не зможуть поранитись.