Пилососи без мішка - мрія багатьох користувачів. Посудіть самі: замість того, щоб після збирання квартири бігти на вулицю з мішком, повним пилу, можна просто акуратно висипати зібране сміття у відро для сміття!
Придбати пилосос без мішка можна на https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ПОМЕШКАННЯМ/Пилососи-без-мішків/c/bagless%2Bvacuum%2Bcleaners. Це офіційний сайт Rowenta в Україні, який гарантує якість і надійність обладнання, представленого на сайті. За допомогою сайту можна знайти офіційних дистриб'юторів з замовити продукцію з гарантією на ремонт і обмін за європейськими стандартами.
Як влаштований пилосос контейнерного типу?
Практично у всіх моделях контейнерних пилососів використовується циклонний спосіб очищення. Основним робочим вузлом є не просто пластикова колба для збору пилу, а камера, в яку потрапляє пилоповітряна суміш. Принцип роботи камери полягає в наступному: стикаючись зі стінками камери, потік закручується в воронку штучного вихору.
Під дією відцентрових сил частинки сміття, в залежності від конструкції циклону, або падають на дно контейнера і утримуються там, або піднімаються вгору і через спеціальні отвори скидаються в мішок.
Більш ефективним (і більш дорогим), ніж циклонний, є аквафильтр, що затримує до 99,95% пилу.
Переваги безмішкових пристроїв
1. На першому місці серед позитивних якостей, безумовно, варто економія грошей. Користувач позбавлений необхідності регулярно купувати мішки, які коштують недешево.
2. Безмішковы прилади відрізняються стабільністю сили всмоктування незалежно від рівня наповненості контейнера.
3. За пилососами контейнерного типу простіше доглядати. Сміттєзбірники легко миються.
4. Сучасні моделі безмішкового типу характеризуються зниженим рівнем шуму.
5. Зовнішній вигляд контейнерних пристроїв «пестить погляд», а система управління ними більш зручна.
Вибираємо пилосос без мішка: на що слід звернути увагу
Обсяг контейнера. Бажано купувати модель з колбою не менше півтора літрів. Зверніть увагу на зручність установки і виїмки контейнера: проробляти ці операції вам доведеться часто.
Потужність всмоктування. Максимальна величина цього параметра у пилососа без мішка становить 470 аВт (аероватт). Не слід плутати цей показник з споживаної потужністю. На упаковці, шильдиках і в інструкціях найчастіше вказують тільки другий параметр. Тому при покупці поцікавтеся у продавця, чому дорівнює усмоктувальна потужність агрегату. Від неї залежить якість прибирання.