У стародавні часи люди, щоб краще чути, прикладали до вуха трубки. Сьогодні розлади слуху успішно коригують за допомогою сучасних приладів. Вони компактні у використанні та дозволяють насолоджуватися усіма звуками навколишнього світу, вільно спілкуватися, слухати музику. Але перш ніж купити слухові апарати в Києві або іншому місті, треба врахувати багато важливих нюансів. Адже корекція слуху – справа тонка й непроста, а самі придали недешеві. Тому варто зануритися у асортимент слухових рішень, щоб розібратися, якими вони бувають та чим відрізняються.
Клас технологічності та ціновий сегмент
Перше, на що дивиться більшість людей при виборі слухових апаратів – це вартість. І це зрозуміло – кожен розраховує на свій бюджет і намагається знайти оптимальне для себе поєднання якості й ціни. Тому сьогодні виробники слухових рішень пропонують варіанти різних цінових категорій:
- Економ – бюджетні прилади для корекції слуху, що мають обмежений функціонал, але дозволяють людині чути краще. Зазвичай такі моделі не дуже технологічні, проте вони доступні для великої кількості людей, що не можуть дозволити собі дорогі апарати.
- Базові – такі моделі мають поліпшені характеристики звучання та ширші функції.
- Соціальні – варіанти середньої цінової категорії з природним звучанням та досить непоганими функціональними можливостями.
- Високі – дорогі технологічні прилади с широким функціоналом та покращеними характеристиками звуку.
- Преміум – найсучасніші та найдорожчі моделі з бездоганним звучанням та максимальними технологічними можливостями.
Нескладно помітити, що цінова категорія слухових рішень прямо пов’язана з їх технологічним рівнем. Тому під час вибору слід визначитися, які характеристики та функції для вас важливі, та чи готові ви за них платити.
Форма носіння
Сучасний асортимент слухових рішень досить різноманітний – покупець обирає між різними формами та конструкціями. Існує декілька типів цих приладів залежно від розташування:
- завушні – розміщуються за раковиною;
- з ресивером у каналі (RIC) – корпус знаходиться за раковиною, а телефон винесений у слуховий канал;
- внутрішньовушні – розміщуються у раковині та частково у слуховому проході;
- внутрішньоканальні – носяться у вушних каналах.
Зазвичай люди, що приходять на реабілітацію слуху, хочуть максимально непомітні й компактні прилади. Але не завжди такий варіант їм підходить. Тому важливо звертатися по допомогу до сурдолога. Цей спеціаліст проведе опитування й діагностику та визначить, яка модель підходить саме вам.