Ринок ноутбуків переповнений пропозиціями на будь-який смак — від бюджетних лептопів для роботи з документами до потужних ігрових машин зі сміливим дизайном і високою продуктивністю. Непідготовленому користувачеві легко розгубитися, опинившись перед прилавком: який з комп'ютерів точно заслуговує на увагу і не підведе при виконанні намічених цілей? Спеціально для вас ми склали список провідних брендів, серед яких ви точно знайдете варіант собі до смаку.

Asus

Тайванська компанія спеціалізується на виробництві комп'ютерної електроніки з 1989 року. Крім лептопів і ПК, бренд випускає також материнські плати, оптичні приводи, маршрутизатори, периферійні пристрої, які рік за роком залишаються на піку популярності. Будь-який ноутбук Asus може похвалитися функціональністю, продуктивністю, великим запасом ОЗУ, високою якістю комплектуючих і стильним дизайном. Техніка бренду часто мелькає у списках самих надійних гаджетів з оптимальним поєднанням ціни і якості.

Acer

Ще одна тайванська компанія входить в п'ятірку виробників ноутбуків з найбільшим товарообігом у світі. З моменту створення бренд прагне до нових винаходів та інновацій: наприклад, у 1985 році саме Acer подарував світові перший 32-розрядний персональний комп'ютер. У лептопах компанії використовуються сучасні технології, які отримують заслужені нагороди на міжнародних виставках. Так, у 2018 році бренд отримав нагороду Good Design Award, а у 2019 — премію престижної виставки електроніки CES в категорії «Innovations Honoree». Купити ноутбук Acer означає порадувати себе продуктивним, надійним і потужним гаджетом, який прослужить без нарікань не один рік.

Lenovo

Китайський бренд спеціалізується на виробництві не тільки ноутбуків і ПК, а й комп'ютерної периферії та програмного забезпечення. Свій перший комп'ютер компанія зібрала в 1990 році, а вже через 4 роки переступила показник в 1 000 000 проданих ПК. Сьогодні Lenovo регулярно з'являється в списках провідних виробників лептопів для дому та роботи, що пояснюється високою якістю збірки, гідними технічними характеристиками девайсів і адекватним цінником. У модельному ряду можна знайти ноутбуки Леново для різних потреб, як компактні гаджети для навчання, так і потужні геймерські варіанти. Користувачі хвалять техніку за яскраві екрани та вражаючу автономність.

MSI

Тайванський бренд Micro-Star International (MSI) поки не дуже популярний на українському ринку, але регулярний розвиток укупі з відсутністю націнки «за ім'я» сприяють зростанню інтересу до одночасно якісних і недорогих ноутбуків. Компанія спеціалізується на виробництві надійної електроніки та комп'ютерної техніки з 1986 року. В останній час виробник сконцентрував увагу на розробці та виробництві продукції для найбільш вимогливої частини IT-аудиторії: для геймерів (ігрові серії лептопів, плат, відеокарт) і для професійних користувачів CAD / CAM-систем. У скарбничці бренду — імениті нагороди виставок Taiwan Excellence, CES 2012 Innovations і не тільки.

Dell

Завершує п'ятірку кращих виробників ноутбуків американська корпорація Dell — одна з найбільших у світі в ІТ-індустрії. В асортименті компанії є все — від персональних комп'ютерів і ноутбуків до мережевого обладнання та пристроїв зберігання даних. Бренд звик не економити: для корпусів використовуються високоміцний алюміній, барвисті дисплеї з захистом Corning Gorilla Glass, встановлюється влагоустойчивая клавіатура, а начинка представлена потужними процесорами Intel i3 - i7 з топовими графічними адаптерами.