Мешканці великих міст мають безліч можливостей щодо навчання і подальшого працевлаштування у сфері інформаційних технологій. Чернівці, у порівнянні з Києвом, може здатися менш перспективним містом, але попит на фахівців і можливість навчатися є скрізь. На створення кадрів працює сучасна організація освіти. Не тільки вищі навчальні заклади готують майбутніх програмістів, а й численні профільні курси. Вони можуть бути допоміжним джерелом знань і самостійним ресурсом.

Провідна IT компанія SoftServе, відома не тільки як розробник програмного забезпечення та відповідальний роботодавець, а ще й як центр освіти та сертифікації IT-фахівців завдяки власній IT-Академії.

У 2019 році компанія отримала перше місце в конкурсі HR BRAND AWARD з проектом «Успішний старт кар`єри в IT».

Ідейну концепцію SoftServe виражає гасло «study hard». Для того, хто прагне досягти переконливих результатів і не боїться багато вчитися й працювати, курси SoftServ IT Академії  – найкращий варіант для старту. Вони підходять початківцям і тим, хто вже має певні знання і напрацювання у сфері ІТ.

Курси тривалістю від одного до трьох місяців проводяться досвідченими наставниками. Навчання відбувається дистанційно: у невеликих групах і у форматі марафонів.

Для тих, у кого наявна достатня технічна база і впевнена англійська на рівні Intermediate+, є можливість долучатися до роботи в проектах. Практику контролюють не тільки ментори, а й експерти з виробництва. Термін навчання два-три місяці. За посиланням ви можете ознайомитися з усіма доступними курсами програмування у Чернівцях від IT-академії SoftServe.

Для мешканців Чернівців наразі доступні стажування за наступними напрямками:

  • .NET DEVELOPЕR;
  • WEB UI DEVELOPЕR;
  • DEVOPS INTERNSHIP;
  • JAVA DEVELOPER.


Кар`єру .Net девелопера може розпочати той, хто має достатні знання С#, JavaScript (TypeScript), HTML, CSS, розуміє принципи ООП, знайомий з SCRUM та Git і технологіями Net (EF Core, MVC, ASP.NET Core) та DB (MS SQL Server). Рівень володіння англійською має бути Intermediate+.

Протягом навчання стажисти навчаються розробляти .Net веб-додатки, працювати за методологією Agile (SCRUM, Kanban), ефективно взаємоіяти з командою розробників і QC, DevOps, DB − інженерами.

Тому, хто хоче спробувати себе у якості WEB UI-розробника, треба вміти створювати веб-сторінки, використовуючи такі мови програмування, як HTML, CSS та JavaScript і знатися на принципах ООП. Англійська також має бути не нижче Intermediate+.

Навчаючись на цьому курсі, можна покращити свої знання і навички з кодування і набути додаткові особисті вміння, які знадобляться в подальшій роботі.

Протягом трьох місяців стажисти отримують практичний досвід, беручи участь у необмеженому в часі проекті, і працюють на результат, стикаючись із справжніми викликами.

Наставництво менторів і технічних експертів, полегшить процес засвоєння інформації та допоможе розвиватися максимально швидко й упевнено. За умови старанної та наполегливої праці можна отримати шанс на job offer від SoftServe.

Усім зацікавленим, академія пропонує спробувати себе в DEVOPS INTERNSHIP. Цей курс дає знання і навички з оптимізації взаємодії малих команд і прискорення розробки продукту. Щоб претендувати на  стажування, необхідно знати одну з найпоширеніших мов програмування (Java, .NET, Python, інші), знати принципи ООП, мати досвід адміністрування  в Linux чи Windows, працювати з системами управління базами даних. Розумітися на мережевих технологіях, вміти писати автоматизовані скрипти і мати Intermediate+ з англійської.

З кар єрою DevOps-інженера ви зможете приймати рішення, що впливатимуть на програмні продукти й сервіси, контролювати процес розробки, операційні процеси та багато іншого. Фахівці з такими знаннями й уміннями − не чисельні. Цілком імовірно, що по закінченню навчання, ви самі зможете обирати компанію, в якій хотіли б працювати і проекти, якими бажаєте займатися.


Якщо ви розумієте принципи ООП, маєте
ґрунтовні знання мови Java, знаєтесь на  JavaScript, HTML, CSS, знайомі з технологіями  SCRUM, Git , а також із серверними технологіями Java-стеку (Spring/Hibernate), −

з кар єрою Java-девелопера ви зможете створювати веб-додатки на Java та  ефективно взаємодіяти з QC, DevOps, DB інженерами, працювати за методологією Agile (SCRUM, Kanban).

На всіх курсах лекції проводять досвідчені фахівці і експерти. Багато випускників безкоштовних курсів гарантовано отримають роботу в компанії. За 14 років плідної праці IT Academy SoftServe  випустила близько 7000 молодих фахівців. Скориставшись можливостями, які надає  IT-академія SoftServe, ви можете потужно прокачати свою кар’єру.