Серед безлічі сучасних видів спорту найпопулярнішим протягом багатьох років залишається футбол. А в останні роки вітчизняна «гра мільйонів» стала приводом для гордості кожного українця. Коли десь в Європі кажеш: «Шевченко» вони не згадують видатного українського письменника, який до без тями любив Україну та прославився віршами й картинами, а саме футболіста – Андрія Шевченка, який довів, що він не тільки талановитий спортсмен, а й тренер Збірної України.

Аматорський футбол

Шалену популярність має аматорський футбол. У 1992-1993 році вперше було проведено Чемпіонат України серед аматорів у формулі «осінь-весна», а під егідою Асоціації Аматорського футболу України (ААФУ) – сезон 1997-1998 років.

Сезон 2021/22 вже відкритий! Цього року 28 команд виявили бажання стати учасниками змагань. З 19 липня було розпочато приймання заявок, а сам сезон стартував 7 серпня. Чемпіонат проводиться у два етапи: груповий та фінальний. Команди-учасники були поділені на три групи за територіальними ознаками, серед яких і проводиться перший етап змагань. За результатами першого етапу формується когорта сильніших, яка і розіграє золоті медалі.

Другий сезон Кудрівки та інші фаворити чемпіонату

Серед багатьох відчайдушних та сміливих команд були й ті, що вразили вболівальників та тренерів своєю грою. Відкриттям минулого сезону став футбольний клуб «Кудрівка», який, хоч і поступився іншій команді у виході в play-off, проте заявив про себе як про сильних потенційних конкурентів. Цього ж сезону ФК «Кудрівка» входять у число фаворитів, які підтвердили свій статус нищівною перемогою 6:0 над об’єднаною командою Борисфена та Єдність. Проте, розслаблятися зарано, адже сезон ще триває і все може змінитися в одну мить, тому боротьба між командами обіцяє бути запеклою та не менш цікавою для вболівальників.

У Другій групі разом з «Кудрівкою» є ще три команди, які вважаються фаворитами та будуть боротися за вихід до фінального раунду:

  • Нива (Бузова);
  • Олімпія (Савинці);
  • Нафтовик (Охтирка).

Серед інших команд цьогорічного сезону варто відзначити:

  • ОДЕК (Оржів);
  • Фенікс (Підмонастир);
  • Металург-2 (Запоріжжя);
  • Мотор (Запоріжжя).

Перші дві грають у Першій групі, інші - у Третій групі чемпіонату.

Хто стане чемпіоном сезону 2021-2022 дізнаємось наступної весни, а поки насолоджуємось боротьбою у груповому етапі змагань. До речі, більшість матчі можна переглядати онлайн на Ютубі.