Вино – один із найпоширеніших та найулюбленіших у всьому світі алкогольних напоїв. Раніше його вживали замість води. Тепер же воно супроводжує майже кожне свято, додається до блюд, найчастіше зі м’яса, доповнює романтичний вечір чи приємну зустріч із друзями. Більше того, в світі дуже багато справжніх поціновувачів вина, яким цей напій подобається завдяки неймовірному смаку та багатьом іншим якостям. Його не можна назвати дуже міцним напоєм, тому найбільше прихильників вина саме серед жінок.
Серед великої кількості напоїв багато таких, які мають різну вартість. Є користувачі, які мають намір економити та шукають найбільш недорогі варіанти з усіх, які пропонуються на ринку. Справді, недорогий напій дійсно можна знайти, але за якістю його не вийде назвати найкращим. Купуючи вино у магазині, недостатньо читати те, що написано на етикетці та дізнаватись більше про виробника.
Як обрати найкраще вино
На полицях супермаркетів дуже багато пропозицій, які відрізняються за назвою, зовнішнім виглядом, складом, характеристиками, виробником. Вино купити можна в широкому асортименті, й кожен має власні уподобання по цьому алкогольному напою. Щоб купити в магазині те, що не стане причиною розчарування, слід враховувати декілька важливих моментів:
· колір. Якщо незрозуміло, який подобається найбільше, треба відштовхуватись від продукту, до якого купується напій. Так, до червоного м’яса найкраще підходить червоне вино, а до білого, відповідно, біле.
· вміст цукру. Кожен і тут має власні уподобання. У вино завжди додають певну кількість цукру, та воно дуже відрізняється за його вмістом. Наприклад, той напій, де його найбільше, називається солодким, де менше – напівсолодким, напівсухим, або сухим;
· сорт винограду. Щоб знайти свій, спершу варто провести дегустацію із класичних сортів. Це Мерло, Каберне, Шардоне, Совіньйон та інші. Вони є у кожному магазині. Після того, як визначились із сортом, можна спробувати варіанти з різних країн;
· виробник. Тут варто керуватись бюджетом, а саме, сумою, яку готові витратити на покупку напою. Французькі, чілійські, аргентинські вина останнім часом стали дуже дорогими, хоча українські нерідко не поступаються їм за якістю, але при цьому є більш дешевими;
· пробка, етикетка, кришка. Прийнято вважати, що найкращі вина продаються під корковою пробкою, хоча це не завжди так. Гвинтова кришка робиться для напою, не призначеного для довгого зберігання.
Тут є доставка алкоголю в Україні: https://hlibvino.com.ua/