В даний час більшість дітей мають доступ до безлічі різних видів іграшок, з якими вони можуть грати поодинці, з батьками або з однолітками. Іграшки відіграють дуже важливу роль у їхньому житті, даючи їм можливість розрядити енергію та дослідити навколишній світ.

Самостійна гра, навіть із дуже цікавими, барвистими або такими, що відносяться до тем улюблених дитиною казок і фільмів іграшками, в якісь моменти дитині стає нудною і виникає потреба знайти якийсь інший спосіб провести вільний час у приємній формі. У таких випадках ідеальним рішенням будуть дитячі настільні ігри, в які дитина може грати, наприклад, з батьками.

Чому варто витратити частину вільного часу на настільну гру з дитиною?

Настільні ігри гарантують відмінну розвагу для всіх:

- грати з дітьми в настільні ігри корисно, перш за все, тому, що такі ігри завжди є запорукою гарних веселощів не тільки для дитини, але і для інших людей, які беруть участь у грі;

- спільна гра навіть у просту настільну гру, правила якої засновані на сліпій долі, може принести масу задоволення всім учасникам;

- це також дозволяє проводити більше часу разом, що дуже важливо для кожної дитини та батька;

- спільна гра в настільні ігри всією сім'єю зміцнює сімейні узи.

Сьогодні в магазинах іграшок можна знайти безліч видів настільних ігор, а також такі, що підходять навіть для маленьких дітей, тобто тих, кому лише виповнилося 3 роки. Долучати дитину до цього виду розваг можна з раннього віку.

Настільні ігри навчають

Великою перевагою настільних ігор і те, що виконують безліч виховних функцій. Найважливішою є те, що вони вчать дітей змагатися здоровим чином. Звичайно, краще, якщо вони почнуть змагатися зі своїми братами, сестрами та батьками, аніж зіткнуться з такими проблемами непідготовленими у дитячому садку чи школі. Граючи разом у настільні ігри, батьки можуть навчити своїх дітей тому, що таке здорова конкуренція і як дотримуватися основних правил. Це також чудова можливість навчити вашу дитину бути чесною і дотримуватися правил.

Настільні ігри розвивають логічне мислення

Настільні ігри корисні для дітей ще й тому, що вони навчають їхнього логічного мислення, підтримуючи здатність аналізувати та синтезувати отриману інформацію. Ігри також дають дітям можливість думати та знаходити найкращі вирішення проблем, з якими вони стикаються. Отже, є формою розумового зусилля. Деякі ігри також дозволяють перевірити рівень знань дитини та її батьків.