Кожен по-своєму уявляє свій відпочинок. Кому-то в радість буде провести літо на дачі, доглядати за городом. Хтось мріє про екстремальний відпочинок. Деяким більше подобаються походи в гори з наметами і співами біля ватри. Але що робити тим, хто хоче за кордон? На основі статистики, було виділено три найбільш відвідувані країни.

Арабські мотиви

Так, відпочинок в Еміратах вважається одним Із найрозкішніших та цікавих. Дійсно, ОАЕ постійно розвіває туристичну сферу, тож мандрівникам є, що подивитись тут. Готель-вітрило з теніснім кортом почти в 300 метрах над землею, найвища в світі вежа та штучні мальовничі острови - вам вистачити вражень на всю відпустку. Також в Дубаях можна зайнятості картингом або дайвінгом, стріпнуті з парашутом, організувати прогулянкау на яхті по затоці.

Важливо пам'ятати, що у вас можуть бути проблеми з отримання візи, то ж починаю оформлення документі якомога раніше.

Єгипет: рейд по історичним місцям

Піраміди завжди притягували безліч гостей, то ж тури в Єгипет не втрачають своєї популярності. Втомитися від вивчення давньої культури неможливо. Але не тільки споруди ваблять до себе туристів. У наш час існують захоплюючі екскурсії автобусом по Єрусалиму, Йорданії, Палестині. Для тих, кого не приваблює вивчення історії, одним з найкращих варіантів буде відпочинок на Червоному морі.

Не залишать нікого байдужим і тутешні коралові рифи, які славляться своєю різноманітністю і красою. Найвдаліший час відвідати Єгипет - весна і осінь. Коли температура повітря радує своїм теплом, а сонце - яскравими променями.

Побережжя Турції

Як показує статистика, більшість українців їдуть у відпустку до Туреччини. Побувавши в цій країні, можна щиро здивуватися її рівню розвитку туризму. Після прибуття в країну можна перестати турбуватися, про що або - так як ви будете забезпечені всім необхідним. Заказати вигідно тури в Туреччину ві можете на порталі travelprofi.com.u

У країні є велика кількість цікавих і незабутніх місць, які, безсумнівно, порадують будь-якого мандрівника. У туристів також є можливість скласти оптимальний маршрут і побувати в стародавніх містах - Афродосія, Троя, Ефес. Захоплюючі дух прогулянки по давньогрецьким річках, наприклад, річка Меандр, не залишать вас байдужими, а також ви можете побачити своїми очима старі акведуки.

Навіть якщо ви не сильно захоплюєтеся історією, в Туреччині ви зможете приїхати, і відпочити душею і тілом, де вам в цьому допоможуть різні курорти Туреччини: Аланія, Мармарис, Сіде, Белек, Анталія і т.д. З усіх запропонованих варіантів кожен зможе знайти собі щось підходяще. Найкращий час відвідати Туреччину - літо.