Стабілізатор використовуються для нормалізації напруги в електричній мережі. Якщо показники вхідної напруги неодноразово змінюються протягом доби, підключення цього пристрою дозволить запобігти передчасному виходу з ладу електричних приладів. 

При виборі стабілізатора рекомендується оцінювати ряд технічних параметрів, а також заявлений термін експлуатації. Для обивателів, що вирішили придбати стабілізатор напруги у Харкові, ми підготували добірку функціональних та надійних моделей. 

Якщо ви бажаєте купити якісний пристрій на декілька років, варто звертати увагу на технічні параметри. До переліку провідних виробників цього типу обладнання входять: Volta, Vitals, Сінус, Мережик та інші. 

Основні критерії оцінки 

Розглядаючи моделі стабілізаторів напруги, рекомендується враховувати наступні параметри: 

  • кількість фаз в мережі (1 або 3);
  • вихідна потужність стабілізатора;
  • точність нормалізації (максимальне відхилення напруги на виході);
  • діапазон напруги (верхня та нижня межа);
  • зручність інтерфейсу для управління.

Перед тим як вибрати стабілізатор, зробіть підрахунок загального об’єму енергії, споживаної усіма приладами у вашій оселі. Також важливо попередньо забезпечити умови для нормального функціонування обладнання (прийнятна температура та вологість повітря). 

Види стабілізаторів 

Виділяють наступні основні типи пристроїв, що застосовуються для нормалізації напруги в мережі: 

  • релейні;
  • електронні;
  • електромеханічні;
  • інвенторні;
  • ферорезонансні.

Найбільш поширеними є стабілізатори релейного типу, оскільки вони забезпечують високу точність стабілізації та стійкість до перевантажень. Електромеханічні прилади відносяться до бюджетної категорії, однак пропонують високу швидкість реагування та гідну точність. Інверторні та ферорезонансні моделі сьогодні зустрічаються доволі рідко.

Найкращі стабілізатори для домашнього використання 

Герц ПРО 36-3-160А

Ця модель стабілізатора має робочий діапазон від 120 до 280 В і рівень захисту від вологи та пилу IP20. Також тут реалізовані захисні системи, що запобігають перегріву та екстремальним перепадам напруги. 

Ресанта LUX АСН-500Н/1-Ц 

Стабілізатор релейного типу з компактними габаритами. Працює в межах діапазону напруги 140-260 В, швидкість реагування — 6 мс. Прилад видає не спотворену синусоїду. Додатковою перевагою є наявність цифрових індикаторів з підсвічуванням. 

Rucelf КОТЕЛ-600 

Модель працює з робочим діапазоном 150-250 В, похибка вирівнювання — не більше 8%. На корпусі є цифрові індикатор та система захисту від перевантажень. 

Ресанта LUX АСН-1000Н/1-Ц 

Пристрій потужністю 1 кВт забезпечує безперебійне функціонування електричного обладнання з робочою напругою в діапазоні від 140 до 260 В. 

Реалізована цифрова індикація вхідної та вихідної напруги. Доступна можливість встановити стабілізатор на стіні. Надійні та функціональні стабілізатори напруги провідних брендів можна знайти в каталозі Алло.юа в Харкові. Магазин реалізує техніку на вигідних умовах з доставкою в межах регіону та гарантією від виробника.