Так, при їзді на автомобілі і водій і пасажир мають користуватися пасками безпеки. Якщо мова йде про мотоцикл то і у водія і у пасажира має бути захищена голова.
А для захисту голови використовуються мотошоломи які є обов’язковим елементом мотоекіпіровки. Спеціалісти Мотостайл познайомлять вас з колекціями різних виробників. Вибір справді великий, бо мотошоломи представлені як у чоловічих серіях, так і жіночих і навіть дитячих. Крім того що вони відрізняються фасонами, дизайном, розмірами і кольором, вони доступні в різних конструкціях і цінових сегментах.
Який обрати і чому?
Дивлячись на різні мотошоломи у мотоцикліста виникає питання чим вони відрізняються і який з них обрати. В першу чергу треба врахувати ваш стиль їзди і місце де ви плануєте кататися на мотоциклі. Якщо це місто і швидкість невелика – підійде навіть мотошолом відкритого типу. Каска теж має право на існування, але це скоріше аксесуар для створення класного іміджу ніж для комфорту чи тим більше захисту.
Якщо ви приймаєте участь в перегонах або катаєтеся на мотоциклі по бездоріжжю (в лісі, полі), кращий варіант – кроссовий шолом. Він може бути як з візором (захисним склом) так і без нього. В другому випадку доведеться ще прикупити спеціальні захисні окуляри.
Адже шолом не тільки захищає голову при падінні але і очі від вітру, дощу, гілок, камінців та ін. Саме тому якщо немає візора, то без окулярів не варто сідати за кермо залізного двоколісного коня.
Модулятори та інтеграли – то мотошолому які обов’язково мають візор і виконані у конструкції «фул фейс». Тобто такий шолом повністю захищає і голову і обличчя. Комфорт і безпека гарантовані. Навіть якщо це модель з пластику підвищеної міцності можете себе почувати безпечно. Якщо ж це варіант з кевлару, то степінь безпеки підвищується.
Внутрішня частина шолому виконана з тканини яка або може зніматися (це дуже зручно, бо можна випрати за необхідності), або є стаціонарною. Якщо внутрішня частина шолома не знімається, експерти радять вдягати спеціальні балаклави, за якими легко доглядати (прати). В якості застібки використовуються ремінці. До речі, мотошолом не має ні хитатися на голові ні здавлювати голову і викликати больові відчуття. Якщо немає можливості приміряти мотошолом перед покупкою варто скористатися розмірною сіткою.
Щодо цінового діапазону, то на вибір покупцям представлені моделі:
- Із високого сегменту;
- Із середнього;
- Бюджетні.
При цьому форма у всіх мотошоломів продумана і не йде врозріз з вимогами аеродинаміки.
Наявність мотошолома на голові мотоцикліста чи пасажира - це правило яке не підлягає обговоренню. Як і те що при пошкодженні мотошолома його треба замінити. Тому вибір великий і асортимент постійно поповнюєте новими варіаціями. Демократичні ціни дозволяють придбати моделі на будь який смак, розмір і бюджет. Ну а експерти Motostyle допоможуть розібратися з особливостями конструкції кожної моделі До речі за допомогою фото і описів кожен може самостійно визначитися з тим який саме мотошолом йому підійде.