Одяг та взуття коштують не також дешево, щоб нехтувати їхнім доглядом. Особливо, якщо йдеться про такі бренди, як Salvatore Ferragamo, Gucci, Valentino, La Perla, Loro Piana. Правильний догляд продовжить термін служби речей та допоможе підтримувати їхній ідеальний вигляд протягом тривалого часу.
Правильне прання — запорука гарного вигляду одягу
Не треба часто прати речі. Якщо необхslyj їх освіжити, то краще повісити на свіже повітря на деякий час. Також можна освіжити одяг за допомогою спрею. Його легко приготувати в домашніх умовах. Наберіть 2 чашки теплої води, додайте столову ложку соди та 10 крапель ефірної олії. Цим спреєм потрібно обприскувати речі, щоб надати їм свіжого вигляду.
Якщо одяг забруднено незначно, то треба його прати за температури 30 градусів. При цьому краще віддати перевагу швидкому циклу. Перш ніж покласти одяг до барабана, треба уважно ознайомитися з етикеткою.
Кілька корисних порад для прання:
- вовну, кашемір і шовк треба прати у ручному режимі, речі з цих тканин потрібно сушити на горизонтальній поверхні;
- тонкий трикотаж, білизна та купальники прослужать довше, якщо вибирати під час прання делікатну програму;
- одяг с декором та вишивкою слід попередньо вивернути та покласти у спеціальний мішок для прання.
Правильно підбирайте пральні засоби. Для трикотажу краще використовувати гель. Забруднені речі краще прати засобами, які містять активний кисень.
Як зберігати речі
Правильне зберігання, як і прання, продовжить термін служби одягу. Перш ніж покласти або повісити річ до шафи, треба звернути увагу на тип тканини. Одяг, що тягнеться, не слід вішати на вішалку. Його треба зберігати у кофрі. На вішалці зберігаються речі, які не тягнуться. При цьому слід враховувати вагу виробу. Важку шубу або дублянку слід вішати на масивну вішалку. Повсякденний одяг — водолазки, футболки, джинси — можна зберігати на полиці або у кофрі з ячейками.
Як доглядати за взуттям
Взуття треба чистити після кожного виходу на вулицю. При цьому не слід використовувати побутові засоби. Чистити взуття можна тільки зі спеціальними губками або розчинами.
Багато людей віддає перевагу пранню у машинці-автоматі. Але не кожна людина знає, що не всяке взуття можна прати. Не слід поміщати до барабана пари з таких матеріалів:
- шкіра;
- шкірзамінник;
- замша;
- нубук.
Гаряча вода та віджим погано впливають на ці матеріали. Вони починають морщитися та втрачати форму. Прати можна тільки кросівки та кеди. І тільки за умови, що на етикетці є відповідна позначка.
Сушити взуття краще за допомогою спеціальних виробів. Не слід його класти біля батареї або під палючим сонячним промінням. Якщо планується зберігання взуття протягом тривалого часу, то потрібно всередину покласти колодки.