Кожне творіння починається з ідеї, і розробка ігор не є винятком. Як з'являється хороша ідея? На жаль, або на щастя, не з повітря. Хороші ідеї потребують ефективних підходів для генерування із потенціалом для успіху.

Коли команда розробки, така, як, наприклад у Supreme Hot підходить до ідей, вони перш за все аналізують ринки. Дивляться на те, які ігри зараз мають популярність, які є найбільш затребуваними. Кожна відповідь наближає до успіху.

Які дослідження проводять розробники ігор

Якщо у команди вже є якісь наробітки, вони використовують їх для досліджень, дивляться:

  • що заходило гравцям найбільше;
  • які емоції викликають ці ігри;
  • чим ще цікавиться ця аудиторія окрім ігор.

За цим йде мозковий штурм, він дозволяє отримати доступ до нових можливостей. Краще за все давати хід ідеям, які можна втілити з високою якістю в бажані терміни. Адже можуть виникнути проблеми з обмеженням в часі, бюджеті, робочій силі.

Від ідеї до реалізації

Коли ідеї перетворюються на визначену концепцію, вони набувають чіткої форми. На цьому етапі головним інструментом є дизайн гри. Він слугує дорожньою картою для всієї команди, забезпечуючи успішну реалізацію бачення гри. Основними компонентами game design є:

  • концепція. Короткий опис та інформація про візуальні та тематичні елементи, які визначатимуть атмосферу гри;
  • ігрова механіка та особливі функції. Якщо це ігровий автомат, це можуть бути символи Wild і Scatter, множники, безкоштовні обертання, фіксовані джекпоти та будь-які інші функції, які збагачують функціонал;
  • правила та виплати. Правила гри, мінімальні та максимальні ліміти ставок, списки всіх використаних символів із відповідними виплатами для різних комбінацій;
  • дизайн інтерфейсу. Дає розуміння, як має виглядати гра. Компонування ігрового екрана, розміщення кнопок та інші елементи, які покращують досвід гравця – це все слід враховувати. Варто пам’ятати, що простий для розуміння інтерфейс користувача є одним із ключів до успіху гри.
  • графіка та анімація. Візуальний аспект гри, наприклад фон, символи, анімацію та будь-які інші графічні елементи мають відповідати темі гри та сприяти більш приємному та захоплюючому досвіду гравця.
  • фонова музика та звукові ефекти.

Після того, як основні елементи чітко окреслені, графічні дизайнери занурюються у деталізацію візуальних елементів. Так поступово починає формуватися яскравий ігровий світ.