Є кілька способів вчасно помітити нестачу якісних кадрів у кампанії.Наші експерти які готують для вас актуальні та цікаві українські новини, підготували кілька порад.

Кадрові проблеми

Існує кілька ознак, які можуть вказати на нестачу якісного персоналу на підприємстві:

  1. Низька продуктивність праці: якщо робочий колектив не досягає встановлених цілей та завдань, можливо причина як персонал.
  2. Відсутність інновацій. Якщо на підприємстві відсутні нові ідеї та новації, це може бути показником того, що компанія не має професійного персоналу з новими ідеями та досвідом.
  3. Високий рівень оборотності кадрів. Якщо на підприємстві відбувається часта зміна персоналу, це може свідчити, що немає стабільної команди та якісного персоналу, який може забезпечити успішну діяльність підприємства.
  4. Поганий клієнтський сервіс: якщо клієнти скаржаться на поганий сервіс, некомпетентність персоналу або негативний досвід співпраці з підприємством, це свідчить, що компанія не має спеціалістів своєї справи.
  5. Якщо працівники постійно висловлюють невдоволення роботою на підприємстві, це відбивається у низькому рівні професійних навичок, перспективі розвитку та, відповідно, низький рівень зарплати.

У вас одна або кілька перелічених ознак? Тоді можна стверджувати, що на підприємстві бракує якісного персоналу. Таким чином, компанія може отримати можливість удосконалення процесу найму

Як зацікавити ефективний персонал для роботи у команді

Щоб залучити та зацікавити ефективний персонал для роботи в команді, слід виконати такі дії:

  1. Створити привабливу вакансію: вакансія має написати чіткий опис посади та вимог кандидата. Розмістіть вакансії цікаві та стимулюючі завдання, що дозволяють кандидатам виявити свої навички та таланти.
  2. Пропонувати конкурентну заробітну плату — зарплата є одним із головних чинників, які залучають кандидатів до роботи як у бізнесі, так і на будь-якому іншому підприємстві. Слід вивчити ринок праці та зрозуміти, яку зарплату пропонують конкурентам, щоб зробити приємну пропозицію.
  3. Створіть необхідні умови праці: пропонуйте можливість працювати у комфортному офісі із сучасним обладнанням або іншими інструментами. Забезпечте своїм співробітникам можливість професійного зростання та розвитку кар'єри.
  4. Заохочувати результативність. Створити систему мотивації та заохочення персоналу за досягнення результатів. Наприклад, пропонуйте бонуси, премії, знижки на продуктові лінії компанії та інші стимули.
  5. Бути чуйним до потреб співробітників: розумійте, кожен співробітник унікальний і має потреби. Доведіть команді, що ви чутливі до них і готові підтримувати їх у вирішенні.
  6. Розвивайте корпоративну культуру. Не важливо, де ви працюєте: зробити атмосферу взаємодії та довіри в команді. Пропонуйте корпоративні заходи, знижки чи путівки. Підвищити якість персоналу вам під силу.
  7. Розвивайте глобальне бачення у співробітників, пропонуючи ознайомлюватися з новинами бізнесу, відвідувати семінари та цікавитися їх думкою з цього приводу, це дозволить співробітникам розуміти свою справжню значущість та важливість завдань, які їм довірили.