Apple випускає дві лінійки ноутбуків 一 MacBook Air і Pro. У кожній по кілька моделей із різним дизайном, розміром та внутрішнім наповненням. Нарівні з новими девайсами в магазинах техніки реалізують також пристрої, які були презентовані набагато раніше. Навіть ті, що вже не отримують пакет оновлення системи.

Щоб не заплутатися в асортименті, не переплатити за непотрібні функції, ми ретельно проаналізували популярні моделі макбуків. У цій статті розповім на що потрібно звернути увагу при виборі нового пристрою та який варіант придбати у 2024 році.

Процесор та продуктивність

Якщо обробляєте відео контент, редагуєте фото, програмуєте, то знаєте, що немає сенсу обирати пристрій зі слабким процесором. Потрібний гаджет який витримає навантаження будь-якої складності і не підведе у відповідальний момент. В такому разі зверніть увагу на чіп М1 чи М2.

Процесори з приставкою М побачили світ у 2020 році. Це був доволі рішучий крок для виробника. Адже це означало закінчення ери intel. Потрібно було розробити власну альтернативу, яка б не виявилася марною тратою грошей та зусиль. Ноутбуки на базі цього заліза легко справляються з десятками вкладок у браузері, спілкуванням у месенджерах, офісними додатками, опрацюванням фотографій вагою по кілька десятків мегабайт, монтажем FHD-відео. Але, ці гаджети мають слабкі місця, тому потребують професійного догляду. Для оптимальної та безперебійної роботи всього ПК та для попередження перегріву необхідно регулярно проводити профілактику ноутбуку (чистка та заміна термопасти) в сервісному центрі 2Mac. Комп’ютер прослужить набагато довше.

Клавіатура та тачпад

Клавіатура надзвичайно важлива для ноутбука. Зручність при використанні цієї запчастини 一 надзвичайно важливий параметр, особливо для тих користувачів, які багато часу проводять за macbook. Якщо, наприклад відсутня необхідна алфавітна розкладка, доводиться в сліпу набирати текст або запам’ятовувати, де знаходяться ті чи інші літери. В цьому випадку допоможе лазерне гравіювання Макбук. Це безпечна процедура для гаджету, яка не потребує потім додаткової корекції. Нові символи чіткі та контрастні. Відрізнити їх від заводського нанесення практично неможливо.

Оперативна пам’ять

На оперативці в macbook краще не економити. Наприклад модель з 8 ГБ вбудованої пам’яті при активному використанні починає сильно зависати після запуску енергомістких додатків. Доводиться постійно перезавантажувати девайс, щоб знизити навантаження. А ось варіант із 16 Гб буде функціонувати набагато краще, без перегріву, підозрілих шумів. Лептопи зазвичай беруть на 3-5 років, за цей час вбудований накопичувач може забитися різноманітними файлами. Якщо вам потрібний пристрій, де плануєте зберегти велику кількість файлів: фото, скачаний відео контент, документи. Придбайте MacBook з 512 Гб.