
НОВИНИ
14:37, 18 листопада
В аварії на Буковині загинув водій: фото з місця пригоди
НОВИНИ

Фото: ДСНС Буковини
Рятувальники деблокували тіло загиблого та забезпечили безпеку на місці аварії.
Вранці 18 листопада Служба порятунку отримала виклик про дорожньо-транспортну пригоду в межах села Заволока Кам'янської територіальної громади, повідомляють у ДСНС Буковини.
На дорозі зіткнулися два легкових автомобілі — Citroën C-Elysée та Peugeot. Рятувальники, які приїхали на виклик, деблокували з пошкодженого авто тіло загиблого водія Citroën. Чоловікові було 70 років (народився у 1955 році). Після деблокування тіло передали медикам.
Водій автомобіля Peugeot отримав травми та перебуває у важкому стані. Чоловіка госпіталізували до медичного закладу. Правоохоронці з'ясовують, як саме сталася аварія.
Рятувальники забезпечили пожежну безпеку на місці ДТП, щоб запобігти загорянню пошкоджених транспортних засобів.
Читайте також: На Калинівському ринку в Чернівцях продавчиня торгувала контрафактними сигарками (ФОТО)



Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підпишіться на 0372 в соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається в місті. Facebook , Instagram , Telegram — підпишіться, щоб не пропустити!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:47
Вчора
10:24
Вчора
18:06
13 грудня
17:13
13 грудня
09:06
13 грудня
20:40
12 грудня
18:43
12 грудня
Спецтема
Оголошення
12:53, 9 грудня
08:59, 3 грудня
09:42, 1 грудня
14:59, 9 грудня
Коментарі