Курорт на п'яти горах – Буковель, приваблює туристів і взимку, і влітку. З листопада по квітень йому немає рівних у гірськолижному спорті. У міжсезоння тут відкрито скеледром, кінні та велосипедні маршрути. А влітку туристам пропонують встати на водні лижі на озері з екологічним підігрівом.

Круглий рік в семи готелях Буковеля можна оновити сили та порадувати душу. Джерело мінеральної води і купальні чани з травами, соляна кімната і сауна з канадського клена – список пропозицій такий же довгий, як і канатна дорога не вершину р. Довга. Тому туристи щоразу повертаються в Карпати, відкриваючи для себе нові можливості курорту. Приберегти адреналін на відпочинок під самим небом, вибравши комфортний шлях, дозволяє трансфер Івано-Франківськ-Буковель.

Однак спортивна столиця України дорого платить за унікальне місцерозташування. Містечко названо самим швидкозростаючим гірськолижним курортом в світі. Буковель росте і розвивається, а повідомлення з ним – на жаль ні. Всі залізничні маршрути не підходять ближче 15 кілометрів. На станції Татаровій, закінчується також автобусна дорога. Водієві, не знайомому з ландшафтом Карпат, буває складно дістатися до курорту в повній безпеці.

Привітна зустріч у Карпатах

Подолавши шлях до столиці Прикарпаття, турист встигне познайомитися з гірським пейзажем за вікном. Йому навіть може здатися, що остання сотня кілометрів з Івано-Франківська до с. Поляниця, де розташований курорт Буковель – справа звичайного виклику таксі. Але варто один раз порівняти трансфер з послугами за викликом, щоб більше ніколи не набирати номер таксиста.

- По-перше, водій трансферного авто сам чекає на вас, а не ви шукаєте його на вокзалі;

- По-друге, вам не доведеться чекати, поки в мікроавтобусі набереться максимальна кількість пасажирів, і їхати з незнайомими людьми. Трансфер – це персональна послуга, тільки для вас і вашої компанії.

- По-третє, вартість трансферу – тверда, а не розпливчаста сума. Вона буде відома вже в день бронювання і не зміниться після. Що б не сталося з погодою, ситуацією на дорогах або настроєм водія.

З залізничного вагону – прямо в авто

Щоб приїхати в Буковель зі сходу, багатьом доводиться відвідати Тернопіль. Дивне місто з особливим графіком поїздів на Івано-Франківськ. Виїхати на Прикарпаття з вокзалу можна тільки рано вранці, один раз ввечері і один раз – серед ночі. Не краща альтернатива запізнілого вагону і чотири години автобусного шляху. А адже після них ще чекає пересадка в Татарові!