
20:35, 20 жовтня 2015 р.
У Кельменцях з житлового будинку злодій вкрав 20 кг волоських горіхів
До кельменецьких правоохоронців звернувся 57-річний житель районного центру зі скаргою, що з його будинку невідомі вкрали 20 кг волоських горіхів загальною вартістю 3000 гривень. Про це повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області.
В результаті оперативних пошуків було встановлено, що до пропажі горіхів причетний раніше судимий 26-річний житель села Грушівці. Зловмисник був затриманий і в крадіжці зізнався. Виявилося, що крадені горіхи він вже встиг продати.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Крадіжка». Слідство триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:13
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
22:28, 23 червня
10:45, 14 червня
75
08:10, 16 червня
15:21, 22 червня

Коментарі