• Головна
  • Політсили, що увійшли до міськради Чернівців, засудили представників «Рідного міста» за дестабілізацію обстановки
08:37, 28 жовтня 2015 р.

Політсили, що увійшли до міськради Чернівців, засудили представників «Рідного міста» за дестабілізацію обстановки

Представники політичних партій, які проходять до Чернівецької міської ради, випустили спільну заяву, в якій засуджують дії партії «Рідне місто» у зв'язку з дестабілізацією ситуації в місті. У заяві йдеться про те, що спробу знайти винних у підкупі виборців не називають політичними репресіями, і такі люди по закону повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

 "Ми, представники усіх демократичних сил, яким чернівчани довірили представляти інтереси громади у Чернівецькій міській раді, висловлюємо глибоке занепокоєння спробою окремої групи людей, що прикривається брендом «Місцева партія «Рідне місто», дестабілізувати ситуацію у Чернівцях, втягнути у протиправні дії молодь, пенсіонерів, ветеранів.

 Глибоко обурені, що окремі суб’єкти виборчого процесу вдалися до кримінальних діянь – підкупу виборців, що ганьбить демократичну історію Чернівців, пам’ять Героїв Небесної Сотні, усіх, хто сьогодні ціною життя і здоров’я захищає незалежність України в зоні АТО, право нашої держави на вільний демократичний розвиток.

 Засуджуємо дії так званих політиків, які знехтували законами, мораллю та,спекулюючи на соціальних проблемах сьогодення, втягнули у свої кримінальні оборудки студентську молодь, пенсіонерів та окремих чернівчан.

 Звертаємо увагу, що законом передбачена кримінальна відповідальність за грубе порушення виборчого законодавства шляхом підкупу виборців і правоохоронні органи зобов’язані виконати слідчі дії, встановити замовників та організаторів цього злочину з метою притягнення їх до відповідальності.

 Розцінюємо спроби окремих представників політикуму перешкоджати діям правоохоронних органів, дестабілізувати ситуацію в Чернівцях, шляхом перекриття руху транспорту, у тому числі громадського, що завдало збитків та спричинило незручності тисячам чернівчан, порушило життєдіяльність міста, як спробу ухилитися від передбаченої законом відповідальності.

 Відхиляємо будь-які намагання подати дії із встановлення замовників та організаторів підкупу виборців у Чернівцях як політичні репресії. Запевняємо, що результати волевиявлення чернівчан незалежно від їх політичних уподобань будуть надійно захищені. Представники усіх політичних сил, які брали участь у місцевих виборах у Чернівцях, зацікавлені, щоб результати голосування були визнані у встановленому законодавством порядку і усі кандидати в депутати, яким чернівчани доручили представляти свої інтереси в Чернівецькій міській раді, отримали депутатські мандати та приступили до чесного служіння громаді.

 Водночас висловлюємо впевненість, що організатори порушень виборчого законодавства, які викликали обурення чернівецької громади будуть встановлені та притягнуті до відповідальності. Віримо, що тільки такими спільними діями ми повернемо віру громадян у чесні вибори, у вільний демократичний розвиток України!

 Заяву підтримали представники партій «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Громадський рух «Народний контроль», Об’єднання «Самопоміч», а також Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та представники громадських об’єднань учасників АТО», йдеться у заяві.

 Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Політсили, що увійшли до міськради Чернівців, засудили представників «Рідного міста» за дестабілізацію обстановки, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спільна заява #політичні сили #Рідне місто
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...