Усі аналітики говорять про те, що за останній рік кількість угод на ринку нерухомості значно скоротилась. Такі висновки характерні для всіх міст України, включаючи Чернівці. І хоча сьогодні експерти відмічають певні зрушення в кращу сторону, говорити про завершення кризи в цій сфері ще зарано.

На сайті http://www.lun.ua видно, скільки різноманітних квартир пропонується сьогодні громадянам. Прогляньте актуальні оголошення і кількість вільного житла як у нових житлових комплексах, так і на вторинному ринку, щоб зрозуміти ситуацію, у якій знаходяться забудовники і власники квартир Чернівців. Аби залишитись на ринку і підтримувати відкриті проекти, будівельні компанії змушені використовувати різноманітні способи привернення уваги потенційних покупців, щоб мати перевагу над вторинним житлом. Які ж існують варіанти?

Доступні ціни

Враховуючи економічну ситуацію в країні, неважко зрозуміти, що саме вартість житла найчастіше стає основним критерієм вибору покупців. Досягти зниження ціни забудовники Чернівців можуть декількома способами. Найоптимальніший для покупців варіант – зменшення націнки, тобто вартість квартири стає максимально наближеною до собівартості. Звісно, це не найкращий варіант для забудовника, адже він втрачає значну частину власних доходів. Проте деякі компанії Чернівців все ж ідуть на цей крок, аби підтримувати існуючі проекти і не затримувати здачу будинків в експлуатацію.

Якісне житло

Будівництво і продаж якісного житла – ще один спосіб привернути увагу до житлових комплексів Чернівців. Але подібні обіцянки дають чи не усі забудовники країни, тому місцеві компанії намагаються розширити переваги для покупців. Перш за все, мова йде про зручне місце розташування і затишний двір з комплексним озелененням і сучасними дитячими майданчиками. Цілодобова охорона чи відеонагляд, місце для паркування, розвинена інфраструктура – ці кроки підвищують інтерес покупців до новобудов Чернівців.

Не оминають увагою місцеві забудовники і планування нового житла. Сучасні квартири мають здебільшого високі стелі і чітко продумане розташування кімнат. Особливо творчим покупцям в Чернівцях пропонують навіть купить квартиру з плануванням за індивідуальним проектом.

Цікаві акції

Аби максимально збільшити кількість угод на ринку, забудовники Чернівців пропонують покупцям також різноманітні акції. Наприклад, при оформленні документів до певної дати можна отримати додаткову знижку на квартиру. Інший привабливий для покупців варіант – оформлення угоди за рахунок забудовника.

Більшість забудовників стверджують, що акції добре привертають увагу покупців, проте досягти максимального результату можна, використовуючи всі засоби в комплексі. Але також варто пам*ятати, що власники житла також часом поступаються в ціні покупцям, тому і на вторинному ринку нерухомості можна купити вже готову квартиру за ціну, яка буде нижча ніж середня ринкова і одразу в неї заселитись.