• Головна
  • Чернівецькі автолюбителі тепер зможуть купувати авто без довідки-рахунку
17:17, 19 листопада 2015 р.

Чернівецькі автолюбителі тепер зможуть купувати авто без довідки-рахунку

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував скасування довідки-рахунку, без якої раніше не можна було зареєструвати свою покупку в ДАІ. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Довідки-рахунки — все!

Увага автовласникам! З сьогоднішнього дня ми "вбиваємо" довідку-рахунок - королеву корупції в ДАІ, годувальницю не одного покоління даішників - «довідка-рахунок» - наказала довго жити!

Сьогодні, нарешті, склалися всі умови. Ліквідовано ДАІ, МРЕВ - створені Сервісні центри МВС, змінені процедури - підготовлені купа підзаконних нормативних змін. І ось сьогодні вніс Постанова на Кабінет Міністрів і був активно підтриманий: використання довідок-рахунків при оформленні автомобілів СКАСОВАНО!

Головна новина: тепер при оформленні автомобіля в Сервісному Центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їх документів. Засвідчить — безкоштовно!

ПАМ'ЯТАЙТЕ ЯК БУЛО? ЯК ЖИЛА ЦЯ ГІДРА, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ГОЛОВИ, які їй ПОСТІЙНО відрубували?!

Я гадаю, немає в країні автовласника, який би хоч раз не заплатив в ДАІ, крім обов'язкових платежів (близько 500 гривень), ще додаткову тисячу гривень хвацькому чоловіку (не в формі). Чоловік дивився документи, що засвідчують особистості продавця і покупця і давав про це заповітну довідку на номерному бланку встановленого зразка та виготовленого на державному поліграфкомбінаті. Приватний чоловік продавав номерну державну довідку-рахунок за ринковою ціною, не зазначеної в жодному нормативному документі. Але без неї ДАІ автомобіль не реєструвало!

А знаєте, де приватний чоловік брав номерні бланки суворої звітності? Так в ДАІ ж!
ДАІ замовляло номерні бланки «Довідка-рахунок» ДП «Поліграфкомбінат «Україна» і за собівартістю (донедавна - 29 грн. 04 коп., а тепер і зовсім 12 грн,) продавало ПРИВАТНИМ фірмам. І все відповідало законним порядкам і правилам.

Різниця у вартості - прибуток компанії. У компанію, зрозуміло, входило і ДАІ - по всій вертикалі, оскільки бланки безперебійно і в потрібній кількості отримували тільки ті фірми, які добре ділилися.

Гугл за 0,39 секунди знаходить 456000 пропозицій оформити довідку-рахунок. Вартість - від 599 до 2000 гривень. Час оформлення від 10 хвилин до півгодини.
Разом в середньому тисячу-півтори гривень З КОЖНОГО бланка!
При цьому, зрозуміло, не всі фірми отримували дозвіл ДАІ на заняття цим захоплюючим бізнесом, а тільки «правильні»...
І все відповідало законним порядкам і правилам.
....
Ми садили у в'язницю, звільняли цілими складами МРЕВ - не допомагало.
Необхідні були тільки системні зміни в порядку - і ось сьогодні - свято - все готово!
Корупційна можливість обдирати автолюбителів через довідки-рахунки - знищена як клас!

З сьогоднішнього дня для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо:

• Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому (!) Сервісному Центрі МВС України у присутності адміністратора Центру за пред'явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги - тільки обов'язкові платежі, встановлені законом.

• Нотаріально посвідчити договір купівлі-продажу та надати його в будь-який (!) Сервісний Центр України. Оплата обов'язкових платежів плюс послуги нотаріуса.

• Для покупців нових автомобілів у салонах (у юр. особи) достатньо надати в Сервісний Центр договір, посвідчений печаткою продавця і свої документи. Оплата обов'язкових платежів, встановлених законом.

І ЦЕ ТІЛЬКИ - РАЗ!
Йдемо далі...”, - йдеться у повідомленні Авакова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#довідка-рахунок #скасовано #Аваков #купля #авто
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...