• Головна
  • Для зручності буковинців на сайті «Чернівцігаз» відкрився «Особистий кабінет»
09:20, 20 листопада 2015 р.

Для зручності буковинців на сайті «Чернівцігаз» відкрився «Особистий кабінет»

Відтепер кожний буковинець, який має доступ до мережі Інтернет і зареєструвався в «Особистому кабінеті» на сайті ПАТ «Чернівцігаз» має можливість в будь-якій час отримати інформацію щодо поточного стану розрахунків за спожите блакитне паливо та переглянути свою історію платежів. Про це повідомляє прес-служба компанії. 

 Сервіс також дозволяє вносити актуальні показання лічильника, що є запорукою здійснення коректного розрахунку суми платежу. Як наслідок, це позбавляє споживача необхідності особисто відвідувати Центр обслуговування клієнтів для отримання розрахунку або уточнення розміру оплати.

 Крім того, «Особистий кабінет» дозволяє здійснювати платежі за спожитий газ за допомогою систем онлайн оплати, що, знову ж таки, створює комфортні умови для клієнтів та значно заощаджує їхній час. Запропоновані системи онлайн оплати функціонують за міжнародними стандартами безпеки та гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів.

 «Особистий кабінет – це визначна подія як для споживачів природного газу, так і для газопостачальної та газорозподільної галузі Буковини. По-перше, це зручна і сучасна форма взаємодії між клієнтом та надавачом послуг, яка відповідає інтересам обох сторін. По-друге, сервіс дозволяє економити час клієнта та час наших працівників. По-третє, усі споживачі відтепер мають відкритий доступ до власних даних в абонентській базі своєї газопостачальної організації, що робить взаємовідносини між клієнтом та газовими компаніями більш відкритими», - зазначає Голова ПАТ «Чернівцігаз» Віктор Горда.

 Функціонал сервісу має також низку інших корисних опцій. Зокрема, за його допомогою можна надіслати запит спеціалістам газопостачальної або газорозподільної компанії краю щодо питань їхньої сфери компетенції, а також залишити відгук або записатися на особистий прийом до керівництва.

 Реєстрація в особистому кабінеті займає всього кілька хвилин. Для її проходження необхідно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.

 З детальною інформацією та покрокову інструкцію щодо реєстрації в особистому кабінеті можна ознайомитись на сайті нашої компанії або зателефонувавши в контакт-центр за номером: (0372) 931 904.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#особистий кабінет #Чернівцігаз #рахунок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...