• Головна
  • Буковинській молоді розвіювали міфи про Донбас
14:49, 2 грудня 2015 р.

Буковинській молоді розвіювали міфи про Донбас

Нещодавно Чернівцях у СКТМ "Контакт" пройшла бесіда - презентація на тему: "Донбас невідомий". На цій зустрічі дві студентки з Донецька та одна з Луганська роповіли про свій досвід проживання на території бойових дій. 

Розповідь дівчат дуже вразила буковинську молодь, адже вони дізналися більше про життя людей зі східної частини України та позбулися міфів, які прищеплювали десятиліттями.

Студентка Мар`яна Дяконюк поділилася своїми думками у соціальній мережі стосовно вечору:

«В основному бесіда була присвячена руйнуванню міфів про колишній та теперішній Донбас. Переглянувши презентацію та послухавши розповіді дівчат про їхнє життя там, я зрозуміла як багато стереотипів є про той край. Мене Донбас зачарував своєю природою, незвичними пам’ятками архітектури. Переглядаючи фотографії Донбасу мене оповив нестерпний смуток: скільки культурної спадщини знищено в ході проведення АТО, скільком людям довелось залишити свої домівки і дорогих людей… Кожна з дівчат дуже зворушливо розказувала про те, як вони жили в Донбасі, як переїхали звідти, як влаштували своє життя в Чернівцях. Після бесіди-презентації була змога задавати їм питання».

Також дівчата-переселенці зізналися, що теж мали багато стереотипів про західну Україну, але приїхавши до Буковини, позбулися їх. 

 

#переселенці #міфи #студенти. луганщина #донеччина
Оголошення
live comments feed...