
09:19, 3 грудня 2015 р.
До дня Святого Миколая школярі Чернівців збиратимуть допомогу військовим
Пройшла чергова прес-конференція волонтерів Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь у проведенні АТО. Про це повідомляється на сайті центру.
Захід розпочався з хвилини мовчання в пам'ять Володимира Бузенка - буковинського військового, який рік тому загинув, захищаючи донецький аеропорт, і лише 1 грудня був похований у рідному селі.
Волонтери приєдналися до допомоги родині загиблого Героя.
На прес-конференції була анонсована акція до Дня Святого Миколая. Вона буде проводитися спільно з управлінням освіти Чернівецької міськради та колективами шкіл. Мета її - допомога армії.
Волонтери також розповіли, що придбали і передали в реабілітаційний центр для бійців АТО подушки, а на передову, в район Пісок, відправили чергову допомогу у вигляді термобілизни, взуття, медикаментів і продуктів харчування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:20
Вчора
16:40
Вчора
14:33
Вчора
13:33
Вчора
12:15
Вчора
11:22
Вчора
Спецтема
Оголошення
08:19, 11 серпня
32
08:19, 11 серпня
15
13:03, 5 серпня
10:36, 5 серпня
2
18:48, 9 серпня
1
Коментарі