• Головна
  • У Чернівцях за хабар у 65 тисяч гривень затримано двох керівників фіскальної служби
08:35, 4 грудня 2015 р.

У Чернівцях за хабар у 65 тисяч гривень затримано двох керівників фіскальної служби

Учора ввечері слідча група військової прокуратури Західного регіону за матеріалами спецслужби і спільно з співробітниками Управління СБУ в Чернівецькій області затримала двох керівників фіскальної служби Чернівців.

 Про це пише Цензор.НЕТ, посилаючись на головного військового прокурора - заступника Генерального прокурора України Анатолія Матіоса.

 Сума хабара 65 тисяч гривень. Вона, на вимогу фіскальних чиновників, була перерахована заявником на вказаний ними рахунок іншого суб'єкта підприємницької діяльності.

 «03.12.2015 слідчим відділом слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України спільно з оперативними співробітниками ОБКОП СБ України в Чернівецькій області, в рамках контролю за вчиненням злочину за ч. 3 ст. 368 КК України задокументовано факт вимагання та отримання начальником управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. Чернівці ГУ ДФС в Чернівецькій області та начальником відділу податкового контролю фізичних осіб зазначеного управління від приватного підприємця неправомірної вигоди у розмірі 65 тисяч гривень за накладення мінімального штрафу внаслідок порушення вимог податкового законодавства, виявлених при проведенні відповідної фіскальної перевірки. Посадових осіб затримали. В даний час проводяться обшуки в службових приміщеннях ДПІ та за місцем проживання підозрюваних», - заявив Анатолій Матіос.

#хабар #фіскальна служба #керівники #СБУ
Оголошення
live comments feed...