• Головна
  • Дорожники прокоментували низький рейтинг буковинських доріг
14:04, 4 грудня 2015 р.

Дорожники прокоментували низький рейтинг буковинських доріг

Нещодавно на сервісі Navizor.com оприлюднили рейтинг якості доріг України, згідно якого буковинські автошляхи – четверті з кінця. Платформа Navizor створена для планування водіями своїх поїздок, користувачі самі вказують на сайті чи у мобільному додатку якість кожної дороги.

Буковинські дорожники прокоментували такі результати:

«Судити про стан доріг по рішенню користувачіі сайту не можна. Це необ’єктивна думка. Адже голосують різні люди, з різним світоглядом, менталітетом. Ми, дорожники, намагаємося робити максимум, маючи те фінансування, яке нам виділяють. Навіть сам Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський сказав, що на належний ремонт автошляхів державного значення в Україні треба витратити 40-50 мільярдів та 10 років, а щорічно з держбюджету надається всього 3-4 мільярди», - розповів начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах.

Сервіс Navizor.com працює у 8-ми країнах, серед яких Україна, Росія, Казахстан, Узбекистан,Таджикистан, Киргизстан, Азербайджан. Найбільш активними є українські користувачі.

Згідно висновків сайту буковинські дороги четверті по гіршості після доріг Одеської, Івано-Франківської та Львівської областей. 

#дороги #низький рейтинг #буковина
Оголошення
live comments feed...