• Головна
  • Муженко пообіцяв, що з 1 січня зарплата військових зросте
16:00, 6 грудня 2015 р.

Муженко пообіцяв, що з 1 січня зарплата військових зросте

З 1 січня планується збільшення грошової винагороди військовослужбовців Збройних Сил України. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженко.

 За його словами, військовослужбовець за контрактом буде отримувати 7 тисяч гривен, командир бригади - 14 тис., командир батальйону - 12 тис., командир роти - 10 тис., командир взводу - 9 тис. грн. При цьому Муженко зазначив, що називає абсолютні цифри, оскільки зарплата може бути дещо більше.

 Крім того, начальник Генштабу зазначив, що у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення виникає питання про збільшення коефіцієнта виплат учасникам бойових дій в зоні АТО.

 «Мій особистий підхід, Генерального штабу, ця надбавка не повинна бути за коефіцієнтом 2 або 3, вона повинна бути фіксованою сумою, яка однаково виплачується солдату або офіцеру», - зазначив Муженко.

 Раніше Президент України Петро Порошенко на зустрічі з військовослужбовцями з нагоди святкування 24-річниці ЗСУ України заявив про те, що в 2016 році на грошове забезпечення військовослужбовців ЗСУ буде виділено в два рази більше коштів, ніж у 2015 році.

 

#ЗСУ #підвищення #зарплата #військові
Оголошення
live comments feed...