• Головна
  • Максим Бурбак: Набирає обертів інформаційна кампанія з дискредитації уряду
13:42, 8 грудня 2015 р.

Максим Бурбак: Набирає обертів інформаційна кампанія з дискредитації уряду

Лідер парламанетської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак зробив заяву про рік роботи коаліції «Європейська Україна». Про це повідомляє Канал 24.

З цією заявою він виступив з трибуни Верховної Ради під час пленарного засідання 8 грудня.

«Коаліція була утворена за участю президента Порошенка, політична сила якого отримала найбільшу квоту у нинішньому уряді. Минув непростий рік спільного вирішення складних проблем. Разом чинили опір агресору, рятували економіку держави і зменшували енергетичну залежність від Кремля. Уряд зробив усе можливе, аби українці вчасно отримували зарплати і пенсії; щоб успішно запрацювала програма субсидій та зросли соціальні стандарти. Ефективні заходи з дерегуляції знищили схеми для збагачення олігархів і корупціонерів. Було закладено основу для структурних реформ у сфері освіти та медицини», - йдеться в заяві політсили.

За словами Бурбака, дії Кабінету міністрів Арсенія Яценюка отримують схвалення з боку західних союзників України.

«Ближчим часом маємо ухвалити податкову реформу і бюджет на 2016 рік, які мають відповідати меморандуму з Міжнародним валютним фондом. Його підписав і прем’єр-міністр, і президент. Прийняття збалансованого бюджету та виваженої податкової реформи стануть передумовою для отримання наступних траншів фінансової допомоги західних партнерів», — наголосив голова фракції «Народний фронт».

Водночас він зауважив, що з наближенням 11 грудня набирає обертів інформаційна кампанія з дискредитації уряду.

«До російської пропагандистської машини, яка давно працює проти України та української влади, долучилися місцеві популісти, які своїми діями умисно або несвідомо підіграють агресору – розхитуючи ситуацію у державі. Ситуація дедалі більше нагадує події 2005-2006 років, коли чвари Ющенка і Тимошенко погубили досягнення Помаранчевої революції. Після цього, як відомо, відбувся фатальний реванш російських маріонеток з Партії регіонів. А чинний Президент Петро Порошенко став жертвою вигаданих схем», — вважає Максим Бурбак.

«Ми не можемо повторити трагічний сценарій ще раз. Маємо берегти спільні здобутки й співпрацювати, аби використати історичну можливість для проведення реформ, як закликав наш друг Джо Байден під час учорашньої зустрічі з Прем’єр–міністром Арсенієм Яценюком. Всі гілки влади й провладні політичні сили повинні консолідуватися, взяти спільну відповідальність за економіку й уникнути повторення кремлівського сценарію».

#Максим Бурбак #дискредитація #уряд,
Оголошення
live comments feed...