• Головна
  • Жителі Чернівців знайшли унікальний спосіб пошуку підробітку
Новини компаній
11:49, 10 грудня 2015 р.

Жителі Чернівців знайшли унікальний спосіб пошуку підробітку

Новини компаній

В Чернівцях почав роботу онлайн-філіал всеукраїнського сервісу Метнись Кабанчиком, який дозволяє швидко і надійно знаходити підробіток чи виконавців на будь-які побутові завдання. Досвід роботи сервісу у Києві та інших мегаполісах України показав – чимало людей зацікавлені у такому форматі співробітництва.

Що за послуги і де беруться замовники?
Люди, які шукають підробіток у Чернівцях, звикли до стандартних вакансій від підприємців: зазвичай це робота продавцем, кур’єром, охоронцем тощо. Підробіток, який можна знайти за допомогою сайту Метнись Кабанчиком, більшою мірою стосується побутової сфери, бо більшість замовників – це звичайні містяни. Що це дає замовникам? Економію грошей. Наприклад, електрик зі спеціалізованого агентства послуг становить розетки чи вимикач мінімум за 200 гривень. Через сайт можна знайти не менш професійного спеціаліста, який згодиться працювати за більш помірну ціну.

Шукачі підробітку мають іншу перевагу – можливість дуже швидкого пошуку. Взагалі, як пояснюють представники сервісу, необхідності о пошуку замовлень немає, бо кожен зареєстрований користувач отримує листи з інформацією про нові задачі на свою електронну пошту. Враховуючи зростання кількості користувачів, замовлень вистачає. А щоб забезпечити себе постійним підробітком, треба працювати якнайкраще: тоді буде рости рейтинг та кількість позитивних відгуків.

 Жителі Чернівців знайшли унікальний спосіб пошуку підробітку (фото) - фото 1

Потрібні і сантехніки, і фрілансери
За кілька місяців роботи сервісу в Чернівцях можна відзначити, що найбільшим попитом серед містян користуються такі категорії:

  • домашній майстер і, зокрема, ремонт меблів;
  • побутові послуги;
  • освіта;
  • послуги репетиторів;
  • робота в Інтернеті.

Взагалі сайт охоплює 15 категорій та декілька десятків напрямків роботи, що дозволяє знаходити завдання будь-якому виконавцеві: від студента без кваліфікації і досвіду до професіонала. У фрілансерів (а це дизайнери, копірайтери, перекладачі і т.п.) свої переваги: вони мають змогу шукати замовлення по всій Україні, не обмежуючись Чернівцями.

Заходи безпеки
Важливою перевагою сервісу засновники вважають безпеку. Замовляючи побутові послуги, людина має мати впевненість, що пускає в дім перевіреного виконавця. Для цього при реєстрації на сайті в якості виконавця рекомендується вказати свої паспортні дані, далі – пройти тест на знання правил сервісу, в фіналі – пройти онлайн-співбесіду. Це дасть змогу отримати статус перевіреного виконавця і повноцінно користуватися ресурсом.

Кожного дня жителям міста потрібна допомога – трапляється немало ситуацій, котрі буквально «вибивають з колії». Краще не навантажувати себе і не гаяти час – набагато вигідніше доручити виконання задач іншим людям. Тим паче, що зараз це легко, безпечно та вигідно.

#метнись кабанчиком
Оголошення
live comments feed...