• Головна
  • Чернівецьких бійців батальйону «Донбас» посмертно нагородили медаллю «За відвагу»
17:22, 11 грудня 2015 р.

Чернівецьких бійців батальйону «Донбас» посмертно нагородили медаллю «За відвагу»

Мер Чернівців Олексій Каспрук зустрівся з представниками батальйону спеціального призначення «Донбас» Національної Гвардії України та з місцевими нацгвардейцамі. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

На зустрічі командир взводу інструкторів батальйону «Донбас» підполковник Олександр Шипілов вручив медалі «За відвагу» родичам загиблих Героїв батальйону - Леоніда Петіхачного та Олексія Буравчикова.

«Чернівецькі бійці були серед перших патріотів України, які добровільно пішли захищати Батьківщину у складі батальйону “Донбас”. Із самого початку у нас усіх було багато наснаги для того, щоби ця війна пошвидше закінчилася. Але в Іловайську опинилися лише добровольці з автоматами і гранатами. Коли нас оточили, нам обіцяли підтримку. Допомоги так і не дочекалися – нам запропонували вирватися через так званий «зелений коридор». Утім, жертви були величезні. Харківські волонтери виготовили медаль батальйону «Донбас» «За відвагу», тож тепер ми можемо вшанувати своїх побратимів», - розповів Олександ Шипілов.

#батальйон #Донбасс #медаль #За відвагу #Петихачний #Буравчиков
Оголошення
live comments feed...