• Головна
  • «Правий сектор» заявив про припинення участі в блокаді Криму
12:40, 12 грудня 2015 р.

«Правий сектор» заявив про припинення участі в блокаді Криму

Активісти «Правого сектора» заявили про завершення своєї участі в блокаді Криму, про це «Крим.Реаліі» повідомив речник «Правого сектора» Олексій Бик.

 «Оперативний штаб «Правого сектору» на блокаді прийняв рішення, що у зв'язку з тим, що наші партнери по блокаді дозволили пускати електрику, фактично усунули нас від прийняття рішень, ми змінюємо формат присутності на кордоні з Кримом. Ми більше не будемо брати участь у кримському Майдані, блокувати дороги, стояти на блокпостах. Ми завершили свою участь у блокаді Криму», - заявив Олексій.

 При цьому він припустив повернення активістів на позиції, але тільки після додаткових узгоджень, переговорів і зміни формату відносин з партнерами по блокаді.

 Один з організаторів блокади Ленур Іслямов при цьому заявив, що представник «Правого сектора» залишається в штабі акції.

 «Правий сектор покидає цивільні пости, в яких зараз сенсу вже немає. Ми теж ці блокпости зараз залишаємо, бо ми їх переформатуємо. У нас немає жодних проблем з ПС. Ми ж громадянську акцію переформатуємо», - запевнив він.

 Увечері 20 листопада в Херсонській області були підірвані ЛЕП, які забезпечували електрикою півострів Крим та південні регіони України. 8 грудня штаб активісти «Правого сектора» заявили про припинення участі в блокаді Криму через те, що була підключена ЛЕП Каховська-Титан.

#Крим #блокада #Правий сектор #припинення #участь
Оголошення
live comments feed...