• Головна
  • У Кіцмані вода може подорожчати до 47 гривень за куб
11:21, 14 грудня 2015 р.

У Кіцмані вода може подорожчати до 47 гривень за куб

Питання буде розглядатися на наступній сесії міської ради, якій доведеться вирішувати, чи здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, як пропонує Кіцманське ВУЖКГ, чи ні.

 Сьогодні вартість постачання та відведення 1 кубічного метра води у Кіцмані становить 15,49 грн. Після подорожчання, якщо таке рішення ухвалять депутати міської ради, ці суми становитимуть відповідно 47,61 грн.

 «Зростання тарифів на водо-постачання та водовідведення є цілком обґрунтованим, адже нинішня ціна була встановлена ще у 2009 році, а за останні 6 років значно зросла мінімальна заробітна плата, ціна на електроенергію та паливно-мастильні матеріали, розміри податків та зборів, які має сплачувати наше підприємство. Якщо ціну на воду не підвищити, то житлово-комунальне господарство не зможе існувати далі і здійснювати свої функції», - коментує такі перспективи начальник Кіцманського виробничого управління житлово-комунального господарства Василь Димуряк.

 Разом з тим маємо визнати, що зростання ціни на воду майже до 50 гривень за кубометр для жителів невеликого міста, середні зарплати та пенсії яких, за даними статистики, одні з найнижчих в країні, ляже фінансовим тягарем на бюджети сімей.

 Чимало користувачів водогону вже зібрали свої підписи та направили звернення до міської ради  з проханням не підвищувати ціну на воду, або хоча б встановити її на доступному рівні.

 Міський голова Сергій Булега запевняє, що нову ціну у 2016 році мешканці Кіцмані не сплачуватимуть.

 За матеріалами «Вільне Життя».

#вода #Кіцмань #подорожчання #47 гривень #куб
Оголошення
live comments feed...