• Головна
  • У Чернівцях обікрали офіс політсили "Авто-Майдан"
12:06, 14 грудня 2015 р.

У Чернівцях обікрали офіс політсили "Авто-Майдан"

У Чернівцях в минулу п’ятницю невідомі пограбували бізнес-центр, який розташований за адресою вулиця Руська 1 А. Про це у Фейсбуці поінформував голова чернівецької міської організації політичної партії "Авто-Майдан" Сергій Качмарський. Всього правопорушники пограбували три офіси.

"Спочатку до мене зателефонували, та повідомили про те, що поверхом нижче відбулось пограбування, із офісу винесли ноутбук, та попросили приїхати і перевірити, чи залишилось все на місці у нас, в громадській приймальні ЧМОПП "АВТО-МАЙДАН". Прибувши на місце я розчарувався. Зник ноутбук, на якому було багато потрібної інформації.  Грабіжники після себе навіть замкнули двері».

Політик повідомив, що грабіжники винесли ноутбук, на якому зберігалась важлива інформація про діяльність партії «АВТО-МАЙДАН» та відео- й фото-матеріали стосовно волонтерської допомоги учасникам АТО.

Правоохоронці вже проводять розслідування, однак Качмарський просить зловмисників повернути викрадене:

«Я звертаюсь до зловмисників із проханням повернути ноутбук будь-яким чином назад! Хоч підкиньте його нам! Ми звичайна організація, яка намагалась бути корисною для суспільства, і на ноутбуці зберігались всі наші напрацювання! Маю надію на те, що у грабіжників прокинеться совість!»

#авто-майдан #пограбували офіс #бізнес-центр сергій-качмарський
Оголошення
live comments feed...