
17:12, 14 грудня 2015 р.
На Театральній площі у Чернівцях проводили спецоперацію із затримання викрадачів 67-річної жінки
До правоохоронців звернувся 17-річний житель села Нижні Станівці Кіцманського району, який розповів про те, що йому подзвонив незнайомець і став вимагати 4000 доларів викупу за зниклу бабусю хлопця. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
Поліцейськими була проведена спецоперація, в результаті якої 67-річна буковинка була звільнена, а зловмисники затримані. Операція проходила на площі Театральній у Чернівцях.
Затримані розповіли про те, що жінка заборгувала їм велику суму грошей і довгий час не повертала. Так, вони намагалися повернути гроші - викрали жінку і вимагали гроші у внука.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини». 39-річного жителя Кіцманщини та 42-річного чернівчанина затримано і поміщено до СІЗО. Чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до п'яти років. Слідство триває.
Вчора ми писали про те, що у Чернівцях затримали осіб, ймовірно, причетних до наркоторгівлі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:12
Вчора
15:28
Вчора
14:43
Вчора
13:17
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:16, 19 березня
34
15:36, 11 березня
16
15:36, 11 березня
27
13:51, 11 березня
20:09, 16 березня

Коментарі