• Головна
  • У Чернівцях оновлять систему теплопостачання міста
08:38, 15 грудня 2015 р.

У Чернівцях оновлять систему теплопостачання міста

Вчора в Чернівецькій міській раді представили проект під назвою «Модернізація інфраструктури централізованого теплопостачання Чернівців», мета якого - реконструкція та модернізація системи теплопостачання міста. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

 У презентації проекту взяли участь старший банкір ЄБРР Денис Гайовий, провідний радник ЄБРР Ігор Князев, провідний радник ЄБРР Євгенія Каранда та регіональний експерт, представник фірми Рамболь, яка розробляє техніко-експлуатаційне обгрунтування, Андрій Зінченко.

 Передбачається, що впровадження проекту допоможе підвищити ефективність і при цьому заощадити енергоресурси. Застаріле обладнання буде замінено на нове, енергоефективне.

 «Ми розуміємо, що в застарілі і зношені комунальні системи теплопостачання міста треба вкладати значні кошти і саме тому ми звернулись за допомогою про надання кредиту для фінансування Програми пріоритетних інвестицій до Європейського банку реконструкції і розвитку більш як півроку тому. Сьогодні вже банком, донорськими організаціями, іншими фондами прийнято рішення щодо допомоги в фінансуванні цього проекту і ми успішно працюємо над його втіленням», – сказав міський голова Олексій Каспрук.

 

 

#модернізація #теплопостачання #Рамболь #проект #оновлення
Оголошення
live comments feed...