• Головна
  • В Чернівцях покажуть українське кіно «Брати. Остання сповідь»
11:21, 15 грудня 2015 р.

В Чернівцях покажуть українське кіно «Брати. Остання сповідь»

19 грудня о 20:00 в Альтернативному КІНОЗАЛІ відбудеться єдиний у Чернівцях показ фільму «Брати. Остання сповідь» української режисерки Вікторії Трофіменко.

 «Брати. Остання сповідь» – дебютна робота української режисерки Вікторії Трофіменко. Продюсуванням стрічки займались Ігор Савиченко та Максим Асадчий, які раніше працювали над фільмом «Поводир». Фільм знятий за мотивами роману «Джмелиний мед» шведського письменника Торґні Ліндґрена. «Брати» стали першим українським фільмом, який відібрали водночас на три кінофестивалі класу «А» – в Індії, Шанхаї та Москві.

 Сюжет: Двоє братів-гуцулів усе життя ділять матір, іграшки та навіть жінку. Одного разу до їхнього містечка приїздить письменниця, щоб у місцевій церкві прочитати лекцію про святих та юродивих. Серед слухачів вона зустрічає старого на ім'я Войтко. Письменниця поступово входить у Войткове життя і знайомиться з його братом. Вона стає ланкою між двома старими, для яких сенс життя – у двобої. Хто з братів проживе довше і не потішить іншого своєю смертю?

#«Брати. Остання сповідь» #альтернативний кінозал #показ
Оголошення
live comments feed...