16:31, 15 грудня 2015 р.

На Буковині ремонтують дороги

За кошти бюджету області відремонтовано автошляхи у Вижницькому (Вовчинець, Виженка), Кіцманському (Борівці, Ошихліби), Заставнівському (Боянчук, Юрківці), Хотинському (Рукшин, Анадоли) та Сторожинецькому (Стара Жадова, Заволока) районах. Про це повідомляє прес-служба ОДА. 

Також за ці кошти збудували міст у селі Багна на Вижничинні та провели роботи з берегоукріплення в селі Усть-Путила на Путильщині.
Всього за 2015 рік, як повідомляють в управлінні капітального будівництва Чернівецької облдержадміністрації, відремонтували 265 тисяч 559 м2 автодоріг краю, в тому числі 249 713 м2 гравійних та щебеневих доріг. Кошти на ремонт пішли з обласного дорожнього фонду.
Окрім ремонту автошляхів, управління цього року продовжувало будівництво на об’єктах соціальної та комунальної сфери у місті Новодністровськ. На ці роботи виділено 6,4 мільйонів гривень.
Зокрема, у Новодністровьску завершили реконструкцію зовнішніх мереж водопостачання, до яких підключили будинки у мікрорайоні "Діброва". Окрім цього, продовжують будівництво  центру естетичного дозвілля та виховання на Сокирянщині.

#центр естетичного дозвілля #будівництво #ремонт доріг
Оголошення
live comments feed...